Vlnr. Antoine Walraven (foto: gemeente Maasdriel), Marnix Bakermans (foto: André Dieterman) en Servaas Stoop (foto: Etienne Hessels)
Vlnr. Antoine Walraven (foto: gemeente Maasdriel), Marnix Bakermans (foto: André Dieterman) en Servaas Stoop (foto: Etienne Hessels) Foto: Gemeentes

Drie burgemeesters ambassadeur van Matthäus Passion

Algemeen

ZALTBOMMEL - Stichting Matthäus Passion Zaltbommel heeft er drie nieuwe ambassadeurs bij: waarnemend burgemeester Marnix Bakermans van Zaltbommel, burgemeester Antoine Walraven van Maasdriel en burgemeester Servaas Stoop van West Betuwe.

Naast deze drie burgemeesters zijn Paulette Willemse van Balletschool Zaltbommel en Tjallien van Loon van De Engelenbak Muziekproducties in Zaltbommel ambassadeurs voor de stichting, evenals oud-burgemeesters van Zaltbommel Peter Rehwinkel, Albert van den Bosch en Pieter van Maaren. 

Om een professionele Matthäus Passion mogelijk te maken is de Stichting Matthäus Passion Zaltbommel niet alleen afhankelijk van kaartverkoop, maar ook van steun van bedrijven en ondernemers in Rivierenland. Het ambassadeurschap van burgemeesters en andere ‘prominente’ inwoners van Rivierenland is daarbij van groot belang.

Hoogtepunt
De nog maar pas aangetreden burgemeester van Zaltbommel, Marnix Bakermans noemt de Matthäus Passion ‘een jarenlange traditie die een begrip is in Zaltbommel en omstreken en voor velen een muzikaal hoogtepunt’. Het maakt hem trots ambassadeur te zijn: “Ik houd van tradities en muziek en dit is een mooie combinatie hiervan. Helemaal opgenomen worden in het muziekstuk in combinatie met de prachtige Sint-Maartenskerk zorgt voor een onvergetelijke avond.”

Pareltje
Ook kersvers burgemeester van Maasdriel Antoine Walraven heeft volmondig ‘ja’ gezegd op de vraag of hij als ambassadeur een bijdrage wil leveren aan deze traditie. Hij noemt het concert in de Sint Maartenskerk ‘een van de vele pareltjes in de Bommelerwaard’. Van Walraven: ‘Wat de Matthäus zo bijzonder maakt is de kracht om je diep te raken. Want of je nu gelovig bent, het verhaal goed kent of niet, je veel of weinig weet van de muziek: de Matthäus Passion zit vol menselijke en emotionele thema’s die iedereen herkent.’

Ambiance
Burgemeester Stoop van West Betuwe vindt het een eer om ambassadeur te mogen zijn van deze stichting. “Ik vind het mooi om te zien hoe verbindend muziek werkt. Het is echt een verrijking voor onze samenleving en ik hoop dat we veel mensen in onze regio kunnen inspireren om in de mooie ambiance van de Sint-Maartenskerk in Zaltbommel te komen luisteren en genieten van dit bijzondere concert.”

Kaarten voor de uitvoering zijn verkrijgbaar via de website: www.matthauspassion.nl

Laatste artikelen...

Deze plantenbakken in Gameren kregen vrijdag een beetje extra water.
Extra water voor de bloembakken Algemeen
Afbeelding
Eerste Witte Anjer Perkje in gemeente Zaltbommel onthuld (met archiefvideo) Algemeen
De coupures kunnen bij hoogwater snel worden gesloten.
Waterschap oefent op 30 juni met sluiten coupures in Zaltbommel Algemeen
Leendert Verduijn opent de orgelzomer.
Toporganisten in actie bij Bommelse Orgelzomer Algemeen
Afbeelding
Samen kijken naar ‘Samen’ op Bommels Buiten Algemeen
Smartlappenkoor Gère Weg organiseert het korenfestival.
Bomvol programma tijdens ‘Beleef ‘t op d’n Delkant’ Algemeen
Michiel de Raaf tijdens de afgelopen verkiezingscampagne voor SSM, bij project Blankensteijn.
Vertrekkend wethouder Michiel de Raaf: ‘Het was een brede snuffelstage’ Algemeen
Afbeelding
Zeven personen gewond na aanrijding tussen twee auto’s en tractor op N322 Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!