V.l.n.r.: Henk Plessius, Hanna van den Brule, Niels Schoot, Rienk Kessenich.
V.l.n.r.: Henk Plessius, Hanna van den Brule, Niels Schoot, Rienk Kessenich. Foto: GroenLinks-PvdA

Henk Plessius lijsttrekker voor Groenlinks-PvdA in gemeente Zaltbommel

Verkiezingen 2026

ZALTBOMMEL – Henk Plessius zal bij de volgende gemeenteraadsverkiezingen de rol van lijsttrekker voor Groenlinks-PvdA in de gemeente Zaltbommel vervullen. 

Henk Plessius is sinds 2023 fractievoorzitter van de PvdA. Hij pleitte er onder meer voor om het monumentale karakter van de Sint Maartenskerk in ere te houden en de kosten daarvoor ten goede te laten komen voor alle inwoners.

De tweede plaats op de lijst wordt bezet door Hanna van den Brule. Zij woont in de Spellewaard in Zaltbommel en is al jaren actief als PvdA-bestuurslid en als secretaris voor de fracties van PvdA en GroenLinks in Zaltbommel. Zij is werkzaam binnen het sociaal domein. Niels Schoot uit Delwijnen en Rienk Kessenich uit Nederhemert zijn respectievelijk de derde en vierde kandidaat op de lijst van GroenLinks-PvdA Zaltbommel.

GroenLinks en PvdA in de gemeente Zaltbommel trekken in aanloop naar en tijdens de volgende raadsperiode volledig samen op. De nieuwe partij presenteert een lijst met in totaal 35 kandidaten. “Met deze kandidatenlijst en verkiezingsprogramma staat GroenLinks-PvdA in de gemeente Zaltbommel klaar om in 2026 met volle overtuiging de samenwerking verder vorm te geven; voor eerlijke kansen, duurzame keuzes en sterke, sociale dorpen, stad en kernen”, aldus de partij.

Laatste artikelen...

De werkzaamheden tussen Culemborg en Geldermalsen hebben waarschijnlijk ook in de Bommelerwaard effect op het verkeer op de A2.
Vanaf 7 september werkzaamheden aan A2 Algemeen
Afbeelding
Zeker twee personen mishandeld tijdens kermis Algemeen
Kasteel Nederhemert is normaal gesproken niet geopend voor publiek.
Kasteel Nederhemert opent deuren tijdens Open Monumentendag Algemeen
Het gedeelte van de tocht dat Van der Weijden door de Bommelerwaard zou zwemmen is met oranje streepjes gemarkeerd.
Zwemtocht Van der Weijden voorlopig gestaakt, doorkomst Bommelerwaard onzeker Algemeen
Afbeelding
Lotgenotengroep dementie in Hedel en Zaltbommel Algemeen
Afbeelding
Meisje gewond na val met fatbike Algemeen
Saskia en Erik Geursen.
Nieuwe musical van Geursenproducties Algemeen
Van der Weijden tijdens zijn Elfstedenzwemtocht in 2019.
Maarten van der Weijden zwemt woensdag langs Aalst en Poederoijen Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!