Brandjes in Brakel en Poederoijen

Algemeen

ZALTBOMMEL – De brandweer van Brakel moest maandagavond in actie komen voor twee oud & nieuwbrandjes in Poederoijen en Brakel.

In Poederoijen stond rond 19:35 uur een container in brand aan de A. van Zeestraat.

Brakel
Drie uur later moest de brandweer opnieuw uitrukken. Ditmaal stond een stapel autobanden in brand aan de Wilhelminalaan in Brakel.

Beide brandjes werden snel geblust.

Overkant
Ook aan de overkant van de brug was het raak. In Waardenburg stond een oud meubel in brand, in Varik ging het om een buitenbrand en in Tuil werd een caravan vol autobanden en andere rotzooi in brand gestoken.

Laatste artikelen...

Ondanks de hitte gaat het hooien gewoon door.
Stuurmanskunst op de dijk bij Gameren Algemeen
Nieuwe voorzitter Gerjo Engbers zet Karen de Kuijper in het zonnetje tijdens de verenigingsdag van HVB.
Karen de Kuijper benoemd tot erelid van Handbalvereniging Bommelerwaard Sportnieuws
Afbeelding
Vrachtwagenlading kurkmeel in brand in Hedel Algemeen
Een impressie van hoe de kerk eruit kan gaan zien.
Voormalige kerk Hedel in beeld als nieuwe plek voor huisartsen en apotheek Algemeen
Normaal gesproken is de milieustraat tot 16:30 uur open, vanwege de hitte sluit de milieustraat al om 14:00 uur.
Milieustraat eerder dicht vanwege de hitte Algemeen
Afbeelding
Drie Europese titels voor vechtsporters uit Nederhemert (met foto’s) Sportnieuws
Toine Nettenbreijers was drie jaar wethouder voor SSM.
Wethouder Toine Nettenbreijers (SSM) vertrekt noodgedwongen: ‘Het geeft een heel dubbel gevoel’ Algemeen
Geert Bok van de SGP (r) overhandigde in mei de profielschets aan commissaris van de Koning Daniël Wigboldus.
Ruim dertig reacties op vacature voor burgemeester van Zaltbommel Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!