Brandjes in Hedel en Brakel

Algemeen

BOMMELERWAARD – De brandweer moest zaterdagnacht in Brakel en in Hedel uitrukken voor brandjes. Er zou in Hedel ook een illegaal feest geweest zijn.

Op de parkeerplaats bij de winkels aan de Kasteellaan in Hedel werd na middernacht een stapel afval en vuurwerkresten in brand gestoken. De brandweer had de brand snel onder controle.

Vuurwerk
Volgens omstanders was er door jongeren een grote hoeveelheid vuurwerk afgestoken. Ook zou er in de buurt van de Kasteellaan een illegaal feest geweest zijn. De politie heeft de zaak in onderzoek.

Autobanden
In Brakel werd rond half drie ’s nachts een stapel hout en autobanden in brand gestoken aan de Flintstraat ter hoogte van de kruising met de Burgemeester Posweg. De brandweer had de brand snel geblust

Laatste artikelen...

Ondanks de hitte gaat het hooien gewoon door.
Stuurmanskunst op de dijk bij Gameren Algemeen
Nieuwe voorzitter Gerjo Engbers zet Karen de Kuijper in het zonnetje tijdens de verenigingsdag van HVB.
Karen de Kuijper benoemd tot erelid van Handbalvereniging Bommelerwaard Sportnieuws
Afbeelding
Vrachtwagenlading kurkmeel in brand in Hedel Algemeen
Een impressie van hoe de kerk eruit kan gaan zien.
Voormalige kerk Hedel in beeld als nieuwe plek voor huisartsen en apotheek Algemeen
Normaal gesproken is de milieustraat tot 16:30 uur open, vanwege de hitte sluit de milieustraat al om 14:00 uur.
Milieustraat eerder dicht vanwege de hitte Algemeen
Afbeelding
Drie Europese titels voor vechtsporters uit Nederhemert (met foto’s) Sportnieuws
Toine Nettenbreijers was drie jaar wethouder voor SSM.
Wethouder Toine Nettenbreijers (SSM) vertrekt noodgedwongen: ‘Het geeft een heel dubbel gevoel’ Algemeen
Geert Bok van de SGP (r) overhandigde in mei de profielschets aan commissaris van de Koning Daniël Wigboldus.
Ruim dertig reacties op vacature voor burgemeester van Zaltbommel Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!