
Blinde en slechtziende mensen genieten van tandemtocht
AlgemeenBOMMELERWAARD - Tourclub De Vroege Vogels uit Kerkdriel heeft afgelopen zaterdag de jaarlijkse tandemtocht gehouden voor blinde en slechtziende mensen.
Achttien tandems verzamelden zich bij de Gouden Molen in Rossum waar de deelnemers werden getrakteerd op koffie of thee met appelgebak. Daarna gingen alle teams op pad voor de mooie route door de Bommelerwaard, die was uitgezet door Peter Piels.
(tekst gaat verder onder de foto)
De tocht ging langs de Waal via Hurwenen naar Oensel, Bruchem en Kerkwijk en naar Aalst, waar de deelnemers bij Den Duuk in Aalst koffie met gebak kregen.
Na de pauze ging het via een andere route langs dezelfde dorpen naar de Veilingweg om bij boerderij Zonneveld van de soep en broodje te genieten. Via Zaltbommel ging de tocht weer richting de Waaldijk naar het eindpunt bij De Gouden Molen.
Verder weer om via Zaltbommel over de dijk langs de Waal terug te keren bij de Gouden Molen.
Deze dag werd geheel gratis verzorgt door de Vroege Vogels en dankzij de sponsoren en de gemeente Maasdriel was het ook dit jaar een groot succes.











