Het concert vond plaats in dorpshuis De Drie Linden.
Het concert vond plaats in dorpshuis De Drie Linden. Foto: Bert Kerkhof

Fanfare Alem viert diamanten jubileum

Algemeen

ALEM – Dorpshuis De Drie Linden was afgelopen het sfeervolle decor van het jubileumconcert van Fanfare Alem, die dit jaar haar diamanten jubileum viert. De zaal, prachtig versierd voor deze bijzondere gelegenheid, liep vol met dorpsgenoten, familieleden en muziekliefhebbers die samen kwamen om deze mijlpaal te vieren.

De fanfare, onder leiding van Ton Peters, en de slagwerkgroep, onder leiding van Lynyrd Denissen, verzorgden samen een afwisselend programma. De muzikanten kozen zelf de stukken uit de afgelopen 60 jaar die zij deze avond wilden spelen. De fanfare en slagwerkgroep wisselden elkaar af, wat zorgde voor een mooie balans tussen melodie en ritme.

‘Ons Dorp, Onze Klank’
Een bijzonder hoogtepunt van de avond was de première en onthulling van de titel van een speciale mars, gecomponeerd door dirigent Ton Peters ter ere van het jubileum. Voor deze mars werd eerder een prijsvraag uitgeschreven, waarbij tientallen inzendingen binnenkwamen. Uiteindelijk koos de jury de titel die was ingestuurd door het jongste lid van de vereniging, Yfke de Cocq van Delwijnen. De mars kreeg de passende naam: “Ons Dorp, Onze Klank” — een muzikale knipoog naar de hechte dorpsband en het warme fanfaregevoel.

Na het slotakkoord bleef het in De Drie Linden nog lang gezellig. Met trots kan Fanfare Alem terugkijken op een geslaagde en sfeervolle avond en kijkt alvast vooruit naar de volgende activiteit: het midzomernacht festival zaterdag 21 juni bij Jachthaven de Maas. Een feest voor jong- en oud!

Laatste artikelen...

Ondanks de hitte gaat het hooien gewoon door.
Stuurmanskunst op de dijk bij Gameren Algemeen
Nieuwe voorzitter Gerjo Engbers zet Karen de Kuijper in het zonnetje tijdens de verenigingsdag van HVB.
Karen de Kuijper benoemd tot erelid van Handbalvereniging Bommelerwaard Sportnieuws
Afbeelding
Vrachtwagenlading kurkmeel in brand in Hedel Algemeen
Een impressie van hoe de kerk eruit kan gaan zien.
Voormalige kerk Hedel in beeld als nieuwe plek voor huisartsen en apotheek Algemeen
Normaal gesproken is de milieustraat tot 16:30 uur open, vanwege de hitte sluit de milieustraat al om 14:00 uur.
Milieustraat eerder dicht vanwege de hitte Algemeen
Afbeelding
Drie Europese titels voor vechtsporters uit Nederhemert (met foto’s) Sportnieuws
Toine Nettenbreijers was drie jaar wethouder voor SSM.
Wethouder Toine Nettenbreijers (SSM) vertrekt noodgedwongen: ‘Het geeft een heel dubbel gevoel’ Algemeen
Geert Bok van de SGP (r) overhandigde in mei de profielschets aan commissaris van de Koning Daniël Wigboldus.
Ruim dertig reacties op vacature voor burgemeester van Zaltbommel Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!