Stef maakte zijn eerste BWG TV-video op de kermis in Heerewaarden. Foto: aangeleverd
Stef maakte zijn eerste BWG TV-video op de kermis in Heerewaarden. Foto: aangeleverd

Stef (13) maakt samen met vader Theo reportages voor BWG TV (met video)

Algemeen

BOMMELERWAARD - Met zichtbaar veel plezier maakt Stef de Kleijn onder de naam ‘Stef Reporter’ al lange tijd filmpjes in opdracht van de Dorpsraad Heerewaarden. Sinds vorige week verzorgt de 13-jarige inwoner van Heerewaarden samen met cameraman en editor Theo (zijn vader) ook video’s van BWG TV, het video-platform van de Bommelerwaardgids. 

Van de intocht van Sinterklaas tot een interview met de nieuwe wethouder; Stef Reporter draait er zijn hand niet voor om. De 13-jarige Stef de Kleijn uit Heerewaarden maakt inmiddels alweer bijna twee jaar video’s, die op de Youtube- en Facebook-pagina van Dorpsraad Heerewaarden te vinden zijn.

Het begon allemaal met een vraag van zijn vader Theo, die voorzitter van de dorpsraad is. “Papa vroeg me of ik wat filmpjes wilde maken voor de dorpsquiz, omdat ik al eerder filmpjes had gemaakt. In het begin voelde ik wel spanning, maar na de eerste twee filmpjes was dat weg en begon ik het ook leuk te vinden. En toen de dorpsquiz klaar was, ben ik gewoon doorgegaan”, aldus Stef.

BN’er
De onderwerpen van zijn video’s lopen uiteen, maar wat in ieder filmpje hetzelfde is, is het plezier dat Stef steevast uitstraalt. Dat kwam ook van pas in de ‘Fit met Stef’-video’s, waarmee hij in coronatijd begon. “Omdat we niet mochten sporten, verveelde ik me. Toen kwamen mijn ouders op het idee om filmpjes te maken. Door die filmpjes begon ik herkend te worden, dat vind ik vooral heel leuk. Als Heerewaarden zo groot als Nederland was, was ik BN’er geweest”, lacht Stef.

Naast de bekendheid is er ook nog een ander doel, legt vader Theo uit: “In principe is Stef de vooruitgeschoven post van de Dorpsraad. Als er iets te melden is, maken we mensen warm met de Stef Reporter-filmpjes.” Stef vult aan: “Ik vind het leuk om mensen te informeren en ze te laten weten wat er aan de hand is. En als de video’s steeds vaker worden bekeken, hoop ik er nog meer mee te doen en er mijn werk van te kunnen maken.”

Voor Stef’s eerste BWG TV-reportage is hij op Tweede Pinksterdag samen met zijn vader naar de kermis in Heerewaarden gegaan. Deze video is hieronder te bekijken.

Laatste artikelen...

Afbeelding
Motorrijder gewond na botsing op A2 Algemeen
Zo'n twintig kapellen zorgden afgelopen zaterdag voor veel gezelligheid in de stad.
Gezellig Zaltbommels Blaosgebeure in de binnenstad Algemeen
Afbeelding
Zwaargewonden bij ongeval op N322 bij Brakel Algemeen
De groep spelers heeft er zin in.
Musical Oliver op 30 mei te zien in de Poorterij Algemeen
Isabel Plessius (VVD) is sinds 2018 actief in de gemeenteraad van Zaltbommel en wordt nu wethouder in een college met Damaris Beems (D66), Hein de Kort (CDA) en Gijs van Leeuwen (SGP).
Twee vrouwelijke wethouders in Zaltbommel Algemeen
In totaal komen er 89 zorggeschikte woningen voor 55-plussers op de plek waar vroeger de Wielewaal stond.
Nieuwbouw ‘De Hoge Cingel’ krijgt vorm Algemeen
Ook voor de containers bij de Portage aan het Fiep Westendorpplein wordt een containerverzorger gezocht.
Avri zet ‘containerverzorgers’ in tegen rotzooi Algemeen
V.l.n.r.: Bewoner Jacques Mombers, Bep Benckhuijsen en burgemeester Bakermans.
Gedenkbord voor verzetsstrijder in Zuilichem onthuld (met foto’s) Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!