De voetbalvelden in Rossum kunnen pas bespeeld worden als het clubgebouw er staat. (archieffoto: Bommelerwaardgids)
De voetbalvelden in Rossum kunnen pas bespeeld worden als het clubgebouw er staat. (archieffoto: Bommelerwaardgids)

Eindelijk zicht op nieuw clubhuis voor HRC’14

Algemeen

HURWENEN/ROSSUM - Als de gemeenteraad van Maasdriel op 14 maart instemt met een nieuw voorstel van het college, dan zou voetbalclub HRC’14 eindelijk een clubhuis kunnen bouwen bij de nieuwe voetbalvelden in Rossum.

De fusieclub speelt nu nog op de oude velden aan de Groenestraat in Hurwenen en maakt gebruik van het oude clubgebouw. Tot nu toe is het niet gelukt om genoeg geld bij elkaar te krijgen voor een nieuwe kantine, met dorpshuisfunctie, bij de nieuwe velden in Rossum.

De gemeente heeft de sportvelden in Hurwenen nodig voor nieuwbouw en heeft dus ook een groot belang bij de verhuizing van de voetbalclub.

“De plannen zijn nu versoberd tot een minimum”, zegt wethouder Toine Nettenbreiers. Daarnaast trekt de gemeente 143.000 euro extra uit voor de bouw van het nieuwe complex en gaat de gemeente deels borg staan voor een lening. “Met die maatregelen hopen we dat HRC’14 eindelijk kan gaan bouwen in Rossum.”

Als het nieuwe gebouw er staat, zal dorpshuis De Kil in Hurwenen gesloten worden. De Parel in Rossum blijft bestaan, met name voor feesten en partijen.

Voordat de gemeenteraad een besluit neemt, bespreekt de commissie samenleving het onderwerp op dinsdag 27 februari.

Laatste artikelen...

De skeelertocht is ongeveer 330 kilometer lang en gaat dit jaar langs twaalf rivieren. De opbrengst is elk jaar voor een ander goed doel.
Skeeleraars worden feestelijk onthaald bij Pand9 Algemeen
Deze plantenbakken in Gameren kregen vrijdag een beetje extra water.
Extra water voor de bloembakken Algemeen
Afbeelding
Eerste Witte Anjer Perkje in gemeente Zaltbommel onthuld (met archiefvideo) Algemeen
De coupures kunnen bij hoogwater snel worden gesloten.
Waterschap oefent op 30 juni met sluiten coupures in Zaltbommel Algemeen
Leendert Verduijn opent de orgelzomer.
Toporganisten in actie bij Bommelse Orgelzomer Algemeen
Afbeelding
Samen kijken naar ‘Samen’ op Bommels Buiten Algemeen
Smartlappenkoor Gère Weg organiseert het korenfestival.
Bomvol programma tijdens ‘Beleef ‘t op d’n Delkant’ Algemeen
Michiel de Raaf tijdens de afgelopen verkiezingscampagne voor SSM, bij project Blankensteijn.
Vertrekkend wethouder Michiel de Raaf: ‘Het was een brede snuffelstage’ Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!