De Groenestraat in Bruchem is één van de straten die getroffen is door de storing. Foto: screenshot Google Maps
De Groenestraat in Bruchem is één van de straten die getroffen is door de storing. Foto: screenshot Google Maps

Stroomonderbrekingen verwacht door storing in Zaltbommel en Bruchem

Algemeen

ZALTBOMMEL/BRUCHEM - Inwoners van delen van Zaltbommel en Bruchem kunnen op maandag 5 september tussen 8:30 en 15:30 uur te maken krijgen met stroomonderbrekingen. 


Dat heeft te maken met werkzaamheden in verband met een storing aan de openbare verlichting in een aantal straten van Zaltbommel en Bruchem. Op 6 september gaat een meetwagen uitgebreid onderzoek doen om de oorzaak van die storing te vinden en tijdens deze werkzaamheden is het nodig om op sommige momenten de stroom van het netwerk af te halen, zodat de medewerkers van Liander veilig hun werk kunnen doen. 


Overlast
In Zaltbommel gaat het om de Johan de Wittstraat, Hugo de Grootstraat, Nonnenstraat, Kloosterstraat, Karstraat, Zandstraat, Kommerstraat, De Laeck, de Omhoeken, een gedeelte van de Gisbert Schairtweg en de Marten van Rossemsingel (richting de Wilhelminaweg).
In Bruchem ervaren inwoners van de Groenestraat en de Peperstraat mogelijk overlast van de werkzaamheden.


SMS-service
Inwoners die op de dag van de werkzaamheden een sms willen ontvangen op het moment dat de stroomonderbreking start en ook weer eindigt en op de hoogte willen blijven bij eventuele uitloop of juist verkorting van de duur van de werkzaamheden, kunnen zich aanmelden voor de sms-service van Liander. Dat kan op: www.liander.nl/sms.


Laatste artikelen...

De fietser werd naar het ziekenhuis gebracht.
Fietser gewond geraakt bij aanrijding in Zuilichem Algemeen
De genomineerde truck, een Scania R530.
Andreé uit Hedel maakt kans op titel ‘Mooiste Truck van Nederland’ Algemeen
(Een selectie van) de winnaars van de vorige editie van de Kleine Club Actie.
Aanmelden voor vernieuwde opzet van ‘Kleine Club Actie’ tot 5 september mogelijk Algemeen
Afbeelding
Ruim 2500 euro voor Kinderboerderij ‘De Beestenboel’ Algemeen
Treinstation Zaltbommel zou het eind- en beginpunt worden.
Gemeente Zaltbommel heeft meer tijd nodig voor uitbreiding van buslijn 166 Algemeen
Joost en Rosanne (links) stapten zondag in het huwelijksbootje.
Kerkdienst en huwelijk in botsautotent op Drielse kermis Algemeen
Afbeelding
Organist Reinier K. uit Zaltbommel verdachte in zedenzaak Algemeen
Afbeelding
Waterschap Rivierenland roept op: ‘Ga bewust en zuinig om met water’ Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!