Foto: aangeleverd
Foto: aangeleverd

‘Hallo Hier Bommel’ nog te koop

Hallo Hier Bommel

BOMMELERWAARD – Auteur Rein van Willigen heeft nog enkele exemplaren te koop van zijn boek ‘Hallo Hier Bommel’. In het boek staan 127 interviews met bekende en minder bekende inwoners van de Bommelerwaard.

Rein (1953) heeft drie jaar aan het boek gewerkt. De meeste interviews zijn in verkorte vorm de afgelopen jaren verschenen in de Bommelerwaardgids.

“Dankzij dit boek leert de lezer de Bommelerwaard nog beter kennen”, zei Rein toen zijn boek afgelopen augustus verscheen. Van burgemeester tot balletdanseres, van postbode tot pianist: ze staan er allemaal in. De geïnterviewden wonen niet allemaal in Zaltbommel, maar komen ook uit bijvoorbeeld Rossum en Ammerzoden. Soms zijn de gesprekken verdrietig, soms met een glimlach, maar altijd oprecht en hartverwarmend. Het boek telt meer dan 450 pagina’s.

Overleden
Sommige geïnterviewden zijn inmiddels overleden, zoals organist Hugo Bakker, die in de zomer van 2021 op 35-jarige leeftijd zeer plotseling overleed. Ook oud-journalist Gerrit Verkuil is er niet meer. Hij overleed dit jaar op 94-jarige leeftijd. Gerrit was enthousiast en kritisch mee-lezer van de verhalen van Rein van Willigen.

Bestellen
Het boek werd begin augustus gepresenteerd in aanwezigheid van veel van de geïnterviewden. De meeste exemplaren zijn inmiddels verkocht, maar er zijn nog een paar boeken beschikbaar. Het gebonden boek kost 20 euro en is te bestellen door een mailtje te sturen naar: reinvanwilligen@gmail.com Laten bezorgen is mogelijk, dat kost 5 euro binnen de kern Zaltbommel en daarbuiten 8 euro.

De Koopvaardij
Ook is een aantal exemplaren te koop bij koffie-, thee- en vintagestore De Koopvaardij aan de Boschstraat 32.

Inmiddels is Rein gestart met een nieuwe reeks interviews, die regelmatig verschijnen in De Bommelerwaardgids.

Laatste artikelen...

De Klompenpadwerkgroep met vooraan Abdel Saddiki van de gemeente Maasdriel tijdens de werkdag. Vrijwilligers Gradus Kruitwagen, Johan den Tek en Jan Wouters ontbreken op de foto.
Deel Klompenpad Heerewaarden is al open Algemeen
Argos won de Bommelerwaardcup 2026.
GTV Argos viert 50-jarig bestaan met jubileumdag Sportnieuws
In 1954 vertrok de Drielse familie Sannen naar Australië.
Maasdrielse emigranten gezocht voor nieuwe expositie Algemeen
Vorig jaar had de Griekse club ook een trainingskamp in Zaltbommel.
Internationale topclubs bij Nivo Sparta Algemeen
Koos Tromp (links) en Piet Stoel bij het eerste geplaatste herdenkingsbord in Zuilichem.
Project herdenkingsborden in de Bommelerwaard afgerond Algemeen
In Markt Twee is een tentoonstelling te zien over de geschiedenis van Hanzestad Zaltbommel.
Expositie Hanzestad en workshops in Markt Twee Algemeen
Afbeelding
Cultureel zomerprogramma voor senioren Algemeen
Overzichtsfoto van een eerdere editie.
Poederooijse Dagen komen weer terug in juli Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!