Karen de Kuijper.
Karen de Kuijper. Foto: BWG TV

De vrouw met de hamer: Karen de Kuijper (met video)

De man/vrouw met de hamer’

ZALTBOMMEL - In de rubriek ‘De vrouw met de hamer’ komen voorzitters van de vele verenigingen die de Bommelerwaard rijk is aan het woord. Zij vertellen onder andere over de drijfveren, hoogtepunten en uitdagingen die de vereniging met zich hebben meegebracht. Deze week: Karen de Kuijper, voorzitter van Handbalvereniging Bommelerwaard uit Zaltbommel.

Sinds de oprichting in september 2017 is Handbalvereniging Bommelerwaard (kortweg HVB) niet meer uit de regio weg te denken. Met ongeveer honderd leden en vijf competitieteams is de club uitgegroeid tot een vaste waarde in het Bommelerwaardse sportaanbod. Om dat te onderstrepen ging het E-team van de vereniging tijdens de uitreiking van de Bommelerwaardse Sport Awards met twee prijzen vandoor en verdiende het de titel ‘Sportploeg van het jaar’. Die erkenning stemde HVB-oprichter en voorzitter Karen de Kuijper uiteraard tevreden.

Ik heb de voorzittershamer opgepakt omdat...
“Het mijn eigen initiatief was om de handbalvereniging op te richten. Op die manier ben ik erin gerold. Nu ben ik nog altijd voorzitter, maar wel voor mijn laatste termijn.”

‘Handbalvereniging Bommelerwaard’ is in mijn ogen....
“Een vereniging die is ontstaan vanuit liefhebbers voor het handbalspelletje. Van daaruit zijn we verder gegroeid tot vijf competitieteams die ontzettend veel plezier hebben, maar ook heel fanatiek zijn.”

Ik ben trots op....
“De nominatie voor het sportgala. Dat ze zelfs twee keer op het podium mochten komen is enorm goede promotie voor onze vereniging an sich. Daarnaast willen we de vereniging heel graag uitbreiden met rolstoelhandbal. We zijn nu volop aan het verkennen met de bond, de gemeente Zaltbommel en De Sportwaard om te kijken wat de mogelijkheden zijn. Het rolstoelhandbal is vooral belangrijk om zoveel mogelijk mensen toegang te geven tot de sportmogelijkheden in Zaltbommel. Ik denk dat dit een welkome aanvulling is op het sportaanbod.”

Onze grootste uitdaging is....
“Ik denk dezelfde uitdaging als voor alle verenigingen; het aantal vrijwilligers dat je nodig hebt. Vaak is het een kleine groep die heel actief is, maar meer handjes maken minder werk. Meer mensen zijn daarom altijd van harte welkom bij ons.”

Handbalvereniging Bommelerwaard is het onderwerp van de derde aflevering van de videoserie ‘De man/vrouw met de hamer’. Deze video is hieronder te vinden en op www.bwgtv.nl . Daar staan ook de eerdere afleveringen van de serie ‘De man/vrouw met de hamer’.


Laatste artikelen...

De bestuurder kon zelf uit de auto komen.
Auto in sloot langs N322 bij Gameren Algemeen
De brand was snel onder controle.
Brand bij veevoederfabriek in Poederoijen Algemeen
Leo van Beurden met twee exemplaren van de Bommelerwaardgids.
Roy uit Hoenzadriel bracht bezoek aan Kerkdrielse Pater Leo in Bandung Algemeen
Het recept van de Vrijheidssoep komt dit jaar van Janny van der Heijden.
Vrijheidsmaaltijd in Zaltbommelse uiterwaarden Algemeen
Afbeelding
Gemeente Zaltbommel onderzoekt vijftig locaties voor AZC Algemeen
De kaft van het boek.
‘Gameren en Nieuwaal in WOII’ Algemeen
Een bestuurster raakte gewond.
Drie auto’s betrokken bij aanrijding op N322 Algemeen
Jongeren kwamen bij elkaar op de plaats van het ongeval.
Nederhemert rouwt om 14-jarige jongen Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!