
Gemeente sluit gym- en sportzalen in Maasdriel vanwege sneeuw op daken
AlgemeenMAASDRIEL - Vijf sportaccommodaties in de gemeente Maasdriel blijven van vrijdag tot en met (minimaal) maandag 12 januari gesloten. Dat meldt de gemeente donderdagavond.
Het gaat om MFC De Kreek in Kerkdriel, Gymzaal De Hooge Wal in Hedel, Gymzaal De Muggenheuvel in Velddriel, Sportzaal De Treffer in Ammerzoden en Sporthal De Bogerd in Rossum.
De gemeente Maasdriel heeft gekozen voor de sluiting vanwege verwachte sneeuw- en regenval op de daken. De gemeente beoordeelt de situatie op maandag opnieuw. Dan wordt er ook gekeken of de accommodaties weer open kunnen.
“De bouwkundige staat van sportaccommodaties is in orde, maar dit is een uitzonderlijke situatie”, zo meldt Maasdriel. Volgens de gemeente is er geen acuut gevaar. “De maatregel is preventief, omdat de veiligheid van de sporters, bezoekers en medewerkers voorop staat.”
Op diverse plaatsen in Nederland hebben daken het al begeven door de hevige sneeuwval. Zo stortte woensdagavond een deel van een sportcomplex in Utrecht in en ook het dak van transportbedrijf G. van Doesburg in Zaltbommel bezweek onder de sneeuw. In beide gevallen vielen er geen slachtoffers.















