Na het hardlopen even het koude water in en daarna weer hardlopen.
Na het hardlopen even het koude water in en daarna weer hardlopen. Foto: Chillrunning

Run-Dip-Run rond De Put op 1 november

Algemeen

ZALTBOMMEL - Bij de Tijningenplas (De Put) gaat zaterdag 1 november het ‘Run-Dip-Run’ van ChillRunning van start. Run-Dip-Run is een combinatie van hardlopen met een dip in de gracht, de zee of een plas in de buurt. 

De deelnemer blijft twee minuten in het water, kleedt zich daarna weer aan en loopt door naar huis. Volgens de initiatiefnemers is hardlopen in combinatie met de koudwaterdip onder andere goed voor de doorbloeding, goed voor het immuunsysteem en goed voor de mentale weerbaarheid. 

Het is zaterdag de bedoeling dat de deelnemers zelf minimaal drie rondjes rond de Put lopen (dertig minuten), zodat ze lekker warm zijn als ze zich om 9:00 uur melden bij het volleybalveldje. 

Om 9:05 uur gaan ze het water in. Daarna kunnen ze zich weer aankleden en weer drie rondjes rond de put lopen of meteen richting huis hardlopen. 

Deelname is gratis en volledig op eigen verantwoordelijkheid. Aanmelden kan via: mail@chillrunning.nl

Laatste artikelen...

Afbeelding
Brandweer redt koe uit snelstromende Waal Algemeen
Afbeelding
Blauwalgen weg uit Tijningenplas, veilig zwemmen weer mogelijk Algemeen
Afbeelding
Ruim 10.000 euro voor Stichting Waakmand dankzij ‘In de slag van 150’ Algemeen
Daniël van den Hoek.
Daniël van den Hoek neemt videoclip op in Zaltbommel Algemeen
Afbeelding
Mees uit Bruchem (8) is Nederlands kampioen BMX Sportnieuws
Anita Sørensen was tien jaar wethouder in de gemeente Maasdriel.
Erepenning voor oud-wethouder Sørensen Algemeen
Zowel de oude Rabobank (l) als De Poorterij worden in de toekomst waarschijnlijk gesloopt.
Zaltbommel gaat aan de slag met nieuw plan voor de Bossche Poort Algemeen
Antoon en Leny samen met burgemeester Marnix Bakermans.
Antoon en Leny zijn zestig jaar getrouwd Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!