John en Ester van der Linden.
John en Ester van der Linden. Foto: Esmée Pellegrom

Twintig jaar woninginrichting op Haarstraat 9

Algemeen

AMMERZODEN – Al twintig jaar is Haarstraat 9 in Ammerzoden een vertrouwd adres voor woninginrichting. Onder de naam Woonpand 9 verzorgen John van der Linden en zijn vrouw Ester inmiddels alweer ruim drie jaar inrichtingen van woningen. En daar krijgen ze binnenkort hulp bij uit eigen familiekring.

“Hoe we terugkijken op twintig jaar woninginrichtingen verzorgen? Nou, ik denk dan; ‘we worden oud, haha”, lacht John van der Linden. “Maar we hebben er plezier in, dus dan is het toch prima?”, vult hij aan. 

Showroom
Na twee eerdere andere ondernemingen te hebben gerund op dezelfde locatie, zijn John (55) en Ester (50) in januari 2022 gestart met Woonpand 9. Deze winkel onderscheidt zich door het ruime aanbod (recentelijk aangevuld met zijdebloemen), maatwerkoplossingen voor ieder interieur én persoonlijke service.

Sinds vorig jaar is daar de ‘showroom op wielen’ aan toegevoegd; een mobiele showroom, met daarin een deel van de collectie. Het blijkt een schot in de roos: “Dat hadden we niet beter kunnen doen. Ester wordt hier in de winkel weleens gebeld; ‘er staat een showroombus van jullie hier in de straat, kan hij ook nog even hier langs komen?’ Dat is hartstikke mooi.”

Fijn gevoel
Naast de uitbreiding van de diensten, is er binnenkort ook sprake van uitbreiding van het team. Zoon Daan en dochter Sam dragen al regelmatig hun steentje bij en per 1 juli zal de 21-jarige Sam zelfs officieel vast in dienst komen. “Dat geeft me echt een heel fijn gevoel”, aldus Ester.

“Ze weet wat mooi is en moet nog veel leren, maar daar kunnen wij haar in bijstaan. Ik denk dat het - vooral voor mij - veel verlichting kan geven in het werk. Het geeft mij meer tijd en ruimte om woningen af te stylen en met klanten naar showrooms van leveranciers te gaan.” Naast het runnen van de zaak, is Sam gespecialiseerd in het maken van 3D-interieurtekeningen.

Visitekaartje
In aanloop naar het twintigjarig jubileum is de winkel al meermaals opnieuw ingericht en aangekleed, vertelt Ester. “Je overtreft jezelf iedere keer weer; het wordt iedere keer weer mooier. Nu horen we dagelijks meerdere malen dat klanten het een prachtige winkel vinden en dat is natuurlijk wel heel leuk. Dit is ons visitekaartje om de klant het vertrouwen te geven dat wij zijn of haar huis mogen inrichten. Want als we hier niet laten zien hoe mooi we iets kunnen inrichten, hoe moet je dat dan in een woning laten zien?”

Om het jubileum te vieren, geeft Woonpand 9 op 13, 14 en 15 juni exclusieve jubileumkortingen. Er geldt op deze dagen twintig procent korting op alles in de winkel (met uitzondering van reeds afgeprijsde artikelen) en daarnaast vijftien procent korting op vele bestel-items. 

Meer info is te vinden op: www.woonpand9.nl

Laatste artikelen...

Afbeelding
Brandweer schiet plezierjacht op de Maas bij Ammerzoden te hulp Algemeen
Afbeelding
Vrouw gewond bij ongeval in Aalst Algemeen
Beide bestuursters zijn met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.
Zwaar ongeval op kruising Steenweg in Bruchem Algemeen
De brand ontstond door technische problemen.
Net nieuw gekochte motor brandt volledig uit Algemeen
Op 15 mei stond er een proefopstelling op de Waalkade.
Nieuw kunstwerk in Zaltbommel is eerbetoon aan Philips Algemeen
Bewoners en buurtbewoners waren bij de opening aanwezig. Links naast de ballonnen staat directeur bestuurder Han Jetten.
Appartementen in Waluwe officieel geopend Algemeen
De Klompenpadwerkgroep met vooraan Abdel Saddiki van de gemeente Maasdriel tijdens de werkdag. Vrijwilligers Gradus Kruitwagen, Johan den Tek en Jan Wouters ontbreken op de foto.
Deel Klompenpad Heerewaarden is al open Algemeen
Argos won de Bommelerwaardcup 2026.
GTV Argos viert 50-jarig bestaan met jubileumdag Sportnieuws

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!