Stemmen kan tot eind juli. Foto: Stichting Bureau voor Toerisme
Stemmen kan tot eind juli. Foto: Stichting Bureau voor Toerisme

Dertien terrassen in Bommelerwaard in race voor ‘leukste terras aan het water’

Algemeen

BOMMELERWAARD - Dertien terrassen in de Bommelerwaard zijn in de race voor de titel ‘Het leukste terras aan het water’. In totaal doen vijfenzeventig horecagelegenheden met een terras aan het water in het Rivierengebied mee aan de verkiezing.

De genomineerde terrassen in de Bommelerwaard zijn: Bistro d’n Duuk in Aalst; Brandend Zand in Kerkdriel; Brasserie de Roskam in Hurwenen; Brasserie de Verdraagzaamheid in Zaltbommel; Café de Maasstroom in Nederhemert; Restaurant Dukdalf in Kerkdriel; Hoppies in Ammerzoden; Restaurant Het Oude Veerhuis in Ammerzoden; ’t Wellse Veerhuis in Well; TR3S Tapasbar in Aalst; Restaurant de Gouden Molen in Rossum; Paviljoen 212 in Kerkdriel en Van der Valk in Zaltbommel.

Uitstapjes
De verkiezing is georganiseerd door het Bureau voor Toerisme voor de Betuwe, de Bommelerwaard en het Land van Maas en Waal. Dat bureau zet zich sinds 2004 in om de vrijetijdssector in de regio te promoten en te ondersteunen. Op de website www.uitinderegio.nl staat heel veel informatie over de drie regio’s.

Toeristen, maar ook eigen inwoners natuurlijk, kunnen er terecht om leuke wandel- of fietsroutes te vinden en er staan tal van suggesties voor uitstapjes. Zo staan bijvoorbeeld verschillende Klompenpaden erop vermeld, zoals het Baanbrekerpad en het Alemschepad. Ook veel restaurants staan vermeld op de website, evenals B&B’s, campings en hotels.

Winnaar
Wie er met de kinderen op uit wil, kan op de website terecht voor veel informatie over de leukste doe-activiteiten in de regio, maar ook over bijvoorbeeld kind-vriendelijke restaurants. Er staat zelfs een apart hoofdstukje met tips voor regenachtige dagen.

Stemmen op het leukste terras aan het water kan ook via de website, nog tot en met eind juli. Wie zijn stem uitbrengt, moet goed op zijn mailbox letten, want het is noodzakelijk de stem te verifiëren. De winnaar van de verkiezing wordt begin augustus bekend gemaakt.

www.uitinderegio.nl

Laatste artikelen...

Het koor oefent onder leiding van Loek den Elzen (rechts) één keer per maand in Gelre's End.
In het ‘Onvergetelijk koor’ staat niet dementie, maar gezelligheid en ontmoeting centraal Algemeen
Afbeelding
Rook uit dak van woning in Zuilichem Algemeen
De prairietuin aan de Dorpsstraat.
Open tuinen in Hurwenen op zondag 23 augustus Algemeen
De werkzaamheden duren van 11 t/m 20 augustus.
Tien dagen geen treinen in Zaltbommel Algemeen
De jeu de boulesbaan ligt op het sportcomplex aan de Maarten van Rossumstraat 2B in Rossum.
Groot Open Toernooi bij Jeu de Boules Rossum Algemeen
De attracties staan op de Markt en in de Gamerschestraat.
Kermis in binnenstad Zaltbommel is begonnen Algemeen
Woensdagochtend, de kermis is er klaar voor:
Kermis na lange tijd weer terug in binnenstad, zondag kortingsdag Algemeen
Afbeelding
Twee gewonden bij eenzijdig ongeval met motor Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!