Artist impression van de zeven woningen. Foto: De Kernen
Artist impression van de zeven woningen. Foto: De Kernen

Bouw van zeven nieuwe sociale huurwoningen in Brakel gestart

Algemeen

BRAKEL – De bouw van zeven nieuwe sociale huurwoningen in Brakel is maandag van start gegaan. De woningen komen in de Vrijheidslaan en zullen naar verwachting eind 2023 worden opgeleverd.


Wethouder Gijs van Leeuwen van gemeente Zaltbommel en directeur-bestuurder Marinus Kempe van Woonstichting De Kernen hebben maandag beiden een steen gelegd. 


Klimaat
Sinds enige tijd worden er weer sociale huurwoningen gebouwd in Brakel. Het gaat om twee eengezinswoningen en vijf compacte woningen voor kleine huishoudens. Deze woningen zijn zogeheten Beng (bijna energieneutraal, red.) woningen. Naast een laag energieverbruik, houden deze woningen ook rekening met het veranderende klimaat, waaronder hitte.  


Er komen nog meer projecten voor sociale huur aan in het dorp en in de gemeente Zaltbommel, zo meldt De Kernen. “Deze huurwoningen maken deel uit van een ketensamenwerking met de aannemer Reuvers & Van Hout. Hierdoor kan de bouw sneller verlopen”, aldus de Woonstichting.


Wethouder Gijs van Leeuwen en directeur-bestuurder Marinus Kempe van Woonstichting De Kernen hebben beiden een steen gelegd. Foto: Anja Loepa


Afbeelding

Laatste artikelen...

Op de eerste wandeldag zijn start en finish in de binnenstad van Zaltbommel. De andere drie dagen op het Mgr. Zwijsenplein in Kerkdriel.
Zevende editie Drielse Vierdaagse Algemeen
Afbeelding
Gaslekkage aan Rozenbogerd in Zaltbommel Algemeen
Makelaar Remco van Leerdam (l) en wethouder Michiel Alexander de Raaf onthulden het bouwbord.
Bouw nieuwe woonwijk Paddenstoelenbuurt kan starten Algemeen
In het Pinksterweekend komen er honderden waterscouts naar Kerkdriel.
Honderden zeeverkenners komen naar De Zandmeren Algemeen
Het was frisjes afgelopen donderdag, maar op een enkel buitje na bleef het droog.
Ruim tweeduizend bezoekers op Lolliepop Algemeen
Hennie Verploegh-Struijk, Jan Verploegh en wethouder Ed Goossens.
Echtpaar Verploegh viert diamanten huwelijk: ‘Ons gevoel voor elkaar is nooit veranderd’ Algemeen
Elke van der Linden (derde van links) speelde samen met Josefien Koogje.
Elke van der Linden wint NK Doubletten Sportnieuws
Gerard Versfeld ontving het lintje uit handen van burgemeester Antoine Walraven.
Koninklijke Onderscheiding voor Gerard Versfeld (79) Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!