Foto: aangeleverd
Foto: aangeleverd

Senioren Comité Nederhemert viert 25-jarig jubileum

Algemeen

NEDERHEMERT - Senioren Comité Nederhemert heeft vorige week het 25-jarige bestaan gevierd. Dat gebeurde tijdens een feestelijke bijeenkomst in dorpshuis De Gaarde.



De middag begon feestelijk met koffie en gebak. Daarna vertelde imker Koos Tromp uit Poederoijen over het bijzondere leven van de bijen. Hij liet daarbij mooie beelden zien.


Gezellig
Burgemeester Pieter van Maaren en wethouder Gijs van Leeuwen waren erbij en volgden de lezing ook met veel belangstelling. Hierna gaf de voorzitter van het comité een inkijkje in de afgelopen 25 jaar. De burgemeester prijsde het Senioren Comité Nederhemert met alle activiteiten die zij organiseren. Hij zei het mooi te vinden dat er zoveel mensen met elkaar samenzijn en samenleven.

Wethouder Van Leeuwen gaf hierna nog in het kort aan hoe de stand van zaken is met betrekking tot de Maastuinen, de nieuwbouwwijk in Nederhemert. Na het officiële gedeelte was er een gezellig samenzijn met een hapje en een drankje.

Laatste artikelen...

Afbeelding
Opbrengst van kookboek van Wessel uit Zaltbommel gaat naar Zuid-Afrika Algemeen
Wethouder Isabel Plessius (midden) deelde de eerste Sjorsboekjes uit op De Rank in Kerkwijk.
Inschrijving voor Sjors-activiteiten start weer Algemeen
De woonkamer is volledig verwoest.
Bewoner gewond bij brand in woning Ammerzoden Algemeen
De brandweer heeft de motorrijder vanaf onder aan de dijk omhoog gedragen.
Ongeval in Hoenzadriel tijdens motorexamen Algemeen
Afbeelding
Voormalig wethouder van Rossum Gyuszi Záborszky (93) overleden Algemeen
Afbeelding
Opnieuw ongeval op kruising Steenweg - Krangstraat bij Bruchem Algemeen
Afbeelding
Gaslek nadat man gasleiding raakt met grondboor Algemeen
Afbeelding
Houten chalet gaat in vlammen op Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!