• Op deze locatie komt de halte Portage. Foto: Wim Boelaars
• Op deze locatie komt de halte Portage. Foto: Wim Boelaars

Aantal nieuwe bushaltes voor buurtbus 267

Algemeen

BOMMELERWAARD – Buurtbus 267 krijgt er een paar nieuwe haltes bij. Onder andere bij de Zandmeren in Kerkdriel en sportcomplex De Sportwaard in Zaltbommel.

De routewijziging heeft onder andere plaatsgevonden op verzoek van de Ondernemersvereniging Maasdriel en de Zandmeren. Hiermee gaat de buurtbus verbindingen leggen tussen het recreatiegebied in Kerkdriel, Europarcs, golfbaan De Kreek, station Zaltbommel en de winkelcentra van Kerkdriel en Zaltbommel. De halte ‘Portage’ bij de Aldi in Zaltbommel wordt verplaatst naar de Fiep Westendorplaan bij het nog te bouwen nieuwe gezondheidscentrum.

De halte Kerkstraat in Kerkdriel gaat naar de Teisterbandstraat ter hoogte van de kruising met de Kerkstraat. In Kerkdriel komen twee nieuwe haltes: een bij de rotonde bij de ingang van Europarcs en een ter hoogte van restaurant Brandend Zand op De Zandmeren.

Keerpunt
Het Keerpunt in Ammerzoden verplaatst naar de Blankenstein in Hedel. Passagiers naar Ammerzoden hebben dus ook geen rechtstreekse verbinding meer met lijn 267, maar kunnen gebruik maken van andere buurtbuslijnen.

De vereniging is naarstig op zoek naar ongeveer vijf nieuwe vrijwilligers, die het leuk vinden om een keer per week gedurende maximaal vier uur met de bus te rijden. Meer informatie bij voorzitter Ton Quik: 06-24210263 of secretaris Wim Boelaars: 0619002500.

Laatste artikelen...

Ondanks de hitte gaat het hooien gewoon door.
Stuurmanskunst op de dijk bij Gameren Algemeen
Nieuwe voorzitter Gerjo Engbers zet Karen de Kuijper in het zonnetje tijdens de verenigingsdag van HVB.
Karen de Kuijper benoemd tot erelid van Handbalvereniging Bommelerwaard Sportnieuws
Afbeelding
Vrachtwagenlading kurkmeel in brand in Hedel Algemeen
Een impressie van hoe de kerk eruit kan gaan zien.
Voormalige kerk Hedel in beeld als nieuwe plek voor huisartsen en apotheek Algemeen
Normaal gesproken is de milieustraat tot 16:30 uur open, vanwege de hitte sluit de milieustraat al om 14:00 uur.
Milieustraat eerder dicht vanwege de hitte Algemeen
Afbeelding
Drie Europese titels voor vechtsporters uit Nederhemert (met foto’s) Sportnieuws
Toine Nettenbreijers was drie jaar wethouder voor SSM.
Wethouder Toine Nettenbreijers (SSM) vertrekt noodgedwongen: ‘Het geeft een heel dubbel gevoel’ Algemeen
Geert Bok van de SGP (r) overhandigde in mei de profielschets aan commissaris van de Koning Daniël Wigboldus.
Ruim dertig reacties op vacature voor burgemeester van Zaltbommel Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!