Nieuwe website voor streektoerisme

Algemeen

BOMMELERWAARD – De wethouders Jan-Hein de Vreede van Maasdriel en Willem Posthouwer van Zaltbommel hebben woensdag het startsein gegeven voor de streekmarketing van de Bommelerwaard: eiland tussen Maas & Waal.

De twee wethouders hebben de nieuwe website www.beleefbommelerwaard.nl en een huisstijl voor de Bommelerwaard onthuld.

Kwaliteit
Volgens wethouder Jan-Hein de Vreede is de lancering ‘een belangrijk moment’. “Het is voor het eerst dat we als Bommelerwaard toeristen en recreanten gaan wijzen op de grote kwaliteit van dit gebied”, zei hij woensdag tijdens een bijeenkomst bij Van Gent Watersport aan de Zandmeren in Kerkdriel.

Klankbordgroep
Op initiatief van de gemeenten is de afgelopen maanden gewerkt aan een Bommelerwaards verhaal in woord en beeld. De plannen zijn uitgewerkt in samenwerking met een klankbord van ondernemers, TRIP Bommelerwaard en het Regionaal Bureau voor Toerisme.

Streekeigen huisstijl
Het eerste tastbare resultaat is de website. Om het geheel goed te presenteren is een streekeigen huisstijl ontwikkeld, herkenbaar aan de pay-off ‘Bommelerwaard, eiland tussen Maas en Waal’.

Ontdekken
De website is bewust vlak voor de zomervakantie live gegaan. “Aangezien velen dit jaar in eigen land blijven, biedt de website voldoende inspiratie om dit prachtige gebied te ontdekken”, laten de initiatiefnemers weten. “Het ‘eiland’ tussen de rivieren biedt genoeg vertier, maar vooral ook veel natuur, rust en ruimte. Dat biedt met alle maatregelen rondom corona uitkomst. Voor wie liever de niet de drukte opzoekt, is de Bommelerwaard een aanrader.”

Logo
Bij de lancering van de website werd ook een ‘stijlgids’ gepresenteerd. “We hebben een prachtig logo, dat zorgt voor een goede herkenbaarheid”, vindt wethouder Posthouwer. Ondernemers krijgen een ‘toolbox’, die ze kunnen gebruiken voor de promotie van hun eigen bedrijf.

De website wordt vanaf nu steeds verder verbeterd en aangevuld. Ook volgen er aanvullende promotiemiddelen en acties.

Laatste artikelen...

Ondanks de hitte gaat het hooien gewoon door.
Stuurmanskunst op de dijk bij Gameren Algemeen
Nieuwe voorzitter Gerjo Engbers zet Karen de Kuijper in het zonnetje tijdens de verenigingsdag van HVB.
Karen de Kuijper benoemd tot erelid van Handbalvereniging Bommelerwaard Sportnieuws
Afbeelding
Vrachtwagenlading kurkmeel in brand in Hedel Algemeen
Een impressie van hoe de kerk eruit kan gaan zien.
Voormalige kerk Hedel in beeld als nieuwe plek voor huisartsen en apotheek Algemeen
Normaal gesproken is de milieustraat tot 16:30 uur open, vanwege de hitte sluit de milieustraat al om 14:00 uur.
Milieustraat eerder dicht vanwege de hitte Algemeen
Afbeelding
Drie Europese titels voor vechtsporters uit Nederhemert (met foto’s) Sportnieuws
Toine Nettenbreijers was drie jaar wethouder voor SSM.
Wethouder Toine Nettenbreijers (SSM) vertrekt noodgedwongen: ‘Het geeft een heel dubbel gevoel’ Algemeen
Geert Bok van de SGP (r) overhandigde in mei de profielschets aan commissaris van de Koning Daniël Wigboldus.
Ruim dertig reacties op vacature voor burgemeester van Zaltbommel Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!