Vier nieuwe aanhoudingen verricht in witwasonderzoek Maasdriel

Algemeen

Maasdriel - De politie heeft vier nieuwe verdachten aangehouden in het onderzoek naar witwassen en belastingontduiking in onder andere Maasdriel.


Vrijdag werd er op zeven plekken - waaronder Velddriel, Hoenzadriel en Kerkdriel - een inval gedaan door verschillende overheidsdiensten. Er werden toen al drie verdachten aangehouden. Er zijn aanwijzingen dat er op grote schaal geld wordt witgewassen via verschillende bedrijven. Daardoor ontstaat er oneerlijke concurrentie, zo stelt de politie.

Zilver en wapens gevonden
Vrijdag werden er bij de verschillende zoekingen in woningen en bedrijfspanden wapens aangetroffen, waaronder een vuurwapen. Verschillende specialisten hielpen met het zoeken naar verborgen ruimtes. In een tuin werden onder de grond vijf boxen met honderden kilo’s aan zilverbaren (staven) gevonden. Ook andere kostbaarheden werden in beslag genomen.  

Verdachten weer vrij
Het onderzoek is in volle gang, en ook de komende tijd zijn nieuwe aanhoudingen niet uitgesloten. Alle verdachten die tot nu toe zijn aangehouden, worden na verhoor weer in vrijheid gesteld in afwachting van het onderzoek.

Laatste artikelen...

Afbeelding
Brandweer schiet plezierjacht op de Maas bij Ammerzoden te hulp Algemeen
Afbeelding
Vrouw gewond bij ongeval in Aalst Algemeen
Beide bestuursters zijn met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.
Zwaar ongeval op kruising Steenweg in Bruchem Algemeen
De brand ontstond door technische problemen.
Net nieuw gekochte motor brandt volledig uit Algemeen
Op 15 mei stond er een proefopstelling op de Waalkade.
Nieuw kunstwerk in Zaltbommel is eerbetoon aan Philips Algemeen
Bewoners en buurtbewoners waren bij de opening aanwezig. Links naast de ballonnen staat directeur bestuurder Han Jetten.
Appartementen in Waluwe officieel geopend Algemeen
De Klompenpadwerkgroep met vooraan Abdel Saddiki van de gemeente Maasdriel tijdens de werkdag. Vrijwilligers Gradus Kruitwagen, Johan den Tek en Jan Wouters ontbreken op de foto.
Deel Klompenpad Heerewaarden is al open Algemeen
Argos won de Bommelerwaardcup 2026.
GTV Argos viert 50-jarig bestaan met jubileumdag Sportnieuws

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!