
Succesvolle Bommelerwaardse Paardendag
AlgemeenAMMERZODEN - Op het terrein van Gelderse Boys in Ammerzoden werd zaterdag 28 augustus de Bommelerwaardse Paardendag gehouden.
De Bommelerwaardse Paardendag was een groot succes. De dressuurwedstrijden van Bixie- tot Z-niveau vonden in de ochtend plaats en het springen in de middag.
Uitslag dressuur:
Owen Brunner won met Pietje de Bixiedressuur met 96,43%.
Uitslag overkamping:
In de klasse Overkamping KNHS pony/paarden werd Lynn van Wieringen eerste met Playboy en 66,67%.Bij de Overkamping Recreanten pony/paarden won Donna de Koning met Mister Grey en 63,58%
Uitslagen springen:
Bij het springen in de Bixie werd Gwen Brunner met Pietje eerste met 0 fouten en 61 punten. Bij de pony’s werd Lily van den Oord met Cindy eerste met 0 fouten en 81 punten en bij de Paarden won Kirsty Nijhuis met Challenge JB met 0 fouten en 81,5 punten.
(Foto: aangeleverd)











