Fietser gewond na aanrijding door auto
ZUILICHEM - Een fietser is zondagavond gewond geraakt bij een botsing op de Uilkerweg in Zuilichem. Hij is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Het ongeluk gebeurde iets na 19:00 uur toen de fietser de weg wilde oversteken bij een zebrapad. Hij liet naar verluidt een auto passeren, maar zag een tweede auto over het hoofd, kwam op de motorkap terecht en viel daarna op de grond. De bestuurder van de auto bleef ongedeerd.
Flinke ravage bij ongeval op kruising N322/Steenweg
ZALTBOMMEL - Op de kruising van de Steenweg en de Van Heemstraweg (N322) in Zaltbommel zijn vorige week woensdag twee voertuigen met elkaar in botsing gekomen. Door het ongeval dat rond 15:30 uur plaatsvond, ontstond een forse ravage. Een van de voertuigen kwam zwaar beschadigd op het kruispunt tot stilstand, terwijl het andere voertuig in een sloot belandde. Twee betrokkenen zijn in de ambulance nagekeken, maar hoefden niet mee naar het ziekenhuis. Een bergingsbedrijf werd opgeroepen om de voertuigen af te voeren. Het verkeer op de kruising ondervond enige tijd hinder door het ongeval.
Twee auto’s in sloot, bestuurder raakt gewond
HEDEL – Op de kruising van de Veldweg en de Beemdenseweg in Hedel zijn vorige week dinsdag twee auto’s in de sloot beland na een botsing op de gelijkwaardige kruising. Eén bestuurder raakte daarbij gewond. Het ongeval gebeurde dinsdagavond rond 17:45 uur. De aanrijding is vermoedelijk ontstaan doordat één van de bestuurders het andere voertuig niet heeft opgemerkt. Een van de bestuurders liep door het ongeval een hoofdwond op en moest ter controle naar de huisartsenpost. De andere bestuurder bleef ongedeerd. Beide auto’s raakten zwaar beschadigd. Een bergingsbedrijf heeft de voertuigen uiteindelijk uit de sloot gehaald.
Jonge boompjes opnieuw omgezaagd in Delwijnen
DELWIJNEN - Drie jonge boompjes bij de parkeerplaats aan de Jan Stuversdreef, bij natuurgebied De Lieskampen, zijn in het weekend van zaterdag 16 en zondag 17 mei opnieuw door onbekenden omgezaagd. Het gaat ook dit keer om jonge aanplant die bewust is omgezaagd. Wie hiervoor verantwoordelijk is, is niet bekend. De boompjes, eigendom van Staatsbosbeheer, waren twee jaar geleden ook al doelwit van vandalisme. Toen werden in twee afzonderlijke incidenten in totaal vijf jonge bomen vernield. Staatsbosbeheer laat weten dat nog niet duidelijk is of de boompjes opnieuw worden vervangen, mede omdat herhaald vandalisme de kosten en inzet telkens opnieuw verhoogt.