Het skeelerteam rijdt elk jaar een extra lange tocht voor een goed doel.
Het skeelerteam rijdt elk jaar een extra lange tocht voor een goed doel. Foto: aangeleverd

‘In de Slag van 150’ zoekt goed doel en skeeleraars

Algemeen

BOMMELERWAARD - Ook in 2026 gaat het skeelerteam ‘In de Slag van 150’ weer op pad. De jaarlijkse meerdaagse tocht om geld op te halen voor een mooi goed doel in de Bommelerwaard vindt plaats in de eerste week van juli.

“Ken je - of bén je - een initiatief dat wel een steuntje in de rug kan gebruiken? Laat het weten via info@indeslagvan150.nl Uit de aanmeldingen wordt het goede doel voor dit jaar gekozen. Ook nieuwe deelnemers zijn welkom. De tocht is bedoeld voor mensen die willen én kunnen skeeleren. De trainingen zijn iedere dinsdagavond, sportief én gezellig”, aldus de groep, die - als alles volgens plan verloopt - op zaterdag 4 juli 2026 weer feestelijk thuiskomt.

De leden van het team rijden elk jaar een extra lange skeelertocht om geld in te zamelen voor een goed doel in de Bommelerwaard. Vorig jaar was de opbrengst voor Fietsmaatjes Bommelerwaard. Eerder werd onder andere gereden voor De Gasthof in Bruchem, de Beleeftuin bij ‘t Slot in Gameren, stichting JOOP in Gameren en Hospice De Samaritaan in Zaltbommel.

Meer informatie: www.indeslagvan150.nl