Toneelvereniging Uit Vriendschap laat Kerkwijk lachen KERKWIJK - Op zaterdag 28 februari organiseerde Dorpsvereniging D’n Treffer de jaarlijkse toneelavond in het dorpshuis van Kerkwijk. Toneelvereniging Uit Vriendschap voerde de klucht “Dolle mina’s” op. De uitverkochte zaal werd meegenomen in een avontuur dat alle emoties kent en genoot volop. Er was veelvuldig luid lachend publiek te horen. Na afloop vond de gebruikelijke verloting plaats waar enthousiast aan werd deelgenomen. Er werden uiteenlopende prijzen verloot, waarvan er een aantal beschikbaar was gesteld door sponsoren.
Toneelvereniging Uit Vriendschap laat Kerkwijk lachen KERKWIJK - Op zaterdag 28 februari organiseerde Dorpsvereniging D’n Treffer de jaarlijkse toneelavond in het dorpshuis van Kerkwijk. Toneelvereniging Uit Vriendschap voerde de klucht “Dolle mina’s” op. De uitverkochte zaal werd meegenomen in een avontuur dat alle emoties kent en genoot volop. Er was veelvuldig luid lachend publiek te horen. Na afloop vond de gebruikelijke verloting plaats waar enthousiast aan werd deelgenomen. Er werden uiteenlopende prijzen verloot, waarvan er een aantal beschikbaar was gesteld door sponsoren. Foto: aangeleverd

'Uit Vriendschap' laat Kerkwijk lachen

Dorpsvereniging D'n Treffer organiseerde afgelopen zaterdag de jaarlijkse toneelavond in het dorpshuis van Kerkwijk. Toneelvereniging Uit Vriendschap voerde de klucht 'Dolle Mina's' op. In de uitverkochte zaal was veelvuldig luid gelach te horen.