
‘Uw Slager’ Blakenburg in Kerkdriel draagt na 36 jaar stokje over
AlgemeenKERKDRIEL - Na 36 jaar Slagerij Blakenburg aan de Hogebankweg te hebben gerund, stoppen John en Hennie Blakenburg ermee. Ze dragen deze week het stokje over aan Slagerij Oomen, dat op woensdag 11 maart voor het eerst de deuren opent.
“Het heeft wel dubbele gevoelens met zich meegebracht”, beantwoordt John Blakenburg de vraag hoe het voor hem en zijn vrouw Hennie is dat de slagerij definitief ophoudt te bestaan. “We hebben 36 jaar geleden iedere steen opgebouwd zien worden. En het klinkt misschien gek, maar het is toch je kindje.”
Gevoel
Dat werpt de vraag op waarom nu dan toch is besloten om de zaak van de hand te doen. De belangrijkste reden daarvoor is het feit dat er geen ‘natuurlijke’ opvolging lijkt te komen. “Als dan een trein langskomt kun je twee dingen doen; instappen of niet instappen. Wij hebben ervoor gekozen om in te stappen.”
Daarmee refereert John aan de overname door zijn oud-werknemer Corné Versteeg die nu - samen met Leo Schriever - eigenaar wordt van Slagerij Oomen Kerkdriel. “De vele gesprekken gaven ons een heel goed gevoel. Voor ons is het belangrijk dat men in Kerkdriel terecht kan voor een ambachtelijk stuk vlees.”
Dankbaar
Overigens blijven de vertrouwde gezichten van John en Hennie nog wel zichtbaar in de slagerij; John werkt er drie dagen, Hennie twee. “Heel fijn, want we zijn onze klanten ontzettend dankbaar voor de afgelopen 36 jaar”, besluit John.
Als blijk van waardering vinden op donderdag 5, vrijdag 6 en zaterdag 7 maart de ‘Dank je wel’-dagen plaats. Tijdens deze dagen krijgen klanten 20 procent korting op het hele assortiment.