Foto: CDA Maasdriel

Vernieuwd CDA Maasdriel presenteert lijst

Verkiezingen 2026

MAASDRIEL - De kandidatenlijst van CDA Maasdriel voor de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 18 maart is bekend. Ten opzichte van vier jaar geleden zijn er veel wisselingen op de lijst.

Zo is de lijsttrekker al een nieuw gezicht in de Maasdrielse politiek: Jan Jennissen uit Rossum. Op de tweede plaats staat Arie-Willem van Beek uit Well, medegrondlegger van het CDJA, de jongerenafdeling van het CDA. De derde plek wordt ingenomen door Nita van Bergen uit Ammerzoden, die onder meer bestuurlijke ervaring heeft opgedaan in de sportwereld. Verder bestaat de top vijf uit Carl van Alem uit Kerkdriel (plaats vier) en Michel den Haan uit Hoenzadriel (plaats vijf).

(Tekst loopt door onder de afbeelding)

Foto: CDA Maasdriel

De huidige fractieleden Robert van Dijk en Adriaan van den Bogert keren terug als lijstduwers. Zij blijven actief betrokken bij de partij, maar hebben er om persoonlijke redenen voor gekozen niet op een verkiesbare plaats te staan.

“Dat de lokale politiek in Maasdriel volop in beweging is, blijkt opnieuw bij het CDA. Na een periode van bestuurlijke keuzes en interne veranderingen presenteert CDA Maasdriel zich met een vernieuwd bestuur en een nieuwe kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. Daarmee wil de partij inspelen op wat zij ziet als een blijvende behoefte aan stabiel en degelijk lokaal bestuur”, aldus CDA Maasdriel, dat spreekt van een lijst met ‘enthousiaste en capabele kandidaten die zich willen inzetten voor de toekomst van de gemeente’.

Het volledige verkiezingsprogramma zijn te vinden op de website: www.cdamaasdriel.nl