bird
vrijdag 09 december | 22.53 uur

Demian Hoogland nieuwe voorzitter van volleybalvereniging Phoenix

02-11-2022 12:00
uur
Door: Martin van Hemert
011122_Demian-Hoogland
Demian Hoogland. Foto: aangeleverd

ZALTBOMMEL - Volleybalvereniging Phoenix uit Zaltbommel heeft per oktober een nieuwe voorzitter gevonden.

Demian Hoogland neemt het stokje over van Toine Velthuijsen en hoopt met zijn ervaring als oud-(top)volleybalspeler, trainer en coach van meerwaarde te kunnen zijn voor VV Phoenix. "Om me te mogen en kunnen zetten voor onze vereniging, gesteund door een super bestuur en zoveel betrokken vrijwilligers en actieve commissies, leek dit mij een mooi moment om te kijken hoe we onze vereniging verder kunnen helpen en ondersteunen. Samen werken aan een duurzame groei voor onze vereniging en het promoten van volleybal in onze regio. Bovenal draait het om plezier in het beleven van een teamsport voor jong en oud."

Wie kennis wil maken met volleyballen bij Phoenix kan terecht op: www.vvphoenix.nl.

Tags

Demian Hoogland,VV Phoenix,volleybal

Nieuws melden

Nieuws uit de regio melden?

Stuur jouw nieuws naar de redactie