Vanaf maandag 5 juli onderhoud aan Hedelse brug

Gemeente

HEDEL – De Hedelse boog- en liggerbrug uit 1938 krijgt vanaf maandag 5 juli een flinke onderhoudsbeurt. De werkzaamheden duren tot eind oktober.

Aannemer GSB gaat in opdracht van Rijkswaterstaat aanrijdschade aan de boogconstructie herstellen en de brug opnieuw verfen. In juli en augustus worden de lichtmasten om en om verwijderd, waarna ze in een speciale hal een nieuwe verflaag krijgen.

Fietspaden
Meteen na de vakantie krijgen de fietspaden een nieuwe slijtlaag en nieuwe markering. Tenslotte komen er nieuwe voegovergangen en nieuw asfalt op de rijbaan.

Hinder
De aannemer plant de werkzaamheden zó dat de hinder tot een minimum beperkt blijft. Door zoveel mogelijk werk vanaf het fietspad uit te voeren kan de rijbaan meestal openblijven. Eén van de twee fietspaden blijft voortdurend open.

Afsluiting
De rijbaan moet wel een bepaalde periode afgesloten, maar de exacte data van die afsluiting zijn nog niet bekend.

Laatste artikelen...

Afbeelding
Militair tentenkamp trekt opnieuw veel bezoekers in Zaltbommel (met foto’s) Algemeen
Afbeelding
Twee voertuigen botsen op Achterdijk in Hedel Algemeen
Dorpshuis De Kil in Hurwenen is inmiddels gesloopt.
Maasdriel stopt samenwerking met dorpsraad Hurwenen Algemeen
Corianne van der Linden.
Corianne van der Linden organiseert BBQ voor alleenstaanden Algemeen
De colonne reed zaterdag door de Bommelerwaard.
Militaire colonne door de Bommelerwaard Algemeen
Een personenauto botste frontaal op deze vrachtwagen.
Ernstig ongeval op N322 bij Brakel Algemeen
Erik van Geffen met de brommer waarop hij op 16 mei zijn comeback maakt.
Erik van Geffen (57) keert op 16 mei in Brakel na 34 jaar weer ‘terug in het zadel’ Sportnieuws
Deze vier vrouwen werden gehuldigd vanwege hun 12,5 jarig lidmaatschap.
Sursum Corda huldigt jubilarissen Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!