Foto: aangeleverd

Bommelerwaardgids-bezorger Peter maakt ‘Tour de PeNSionado’ (met foto’s)

Algemeen

BOMMELERWAARD - Bommelerwaardgids-bezorger Peter Wilschut heeft onlangs na 45 dienstjaren bij NS zijn pensioen ingeluid door ruim 600 kilometer te fietsen langs alle NS-stations waar hij gewerkt heeft. 

Peter is gestart in Utrecht en via Zwolle, Amsterdam, Den Haag, Schiedam, Rotterdam, Roosendaal, Maastricht, Heerlen en Eindhoven op vrijdag 5 juni gefinisht in het Spoorwegmuseum in Utrecht waar collega’s en familie afscheid hebben kunnen nemen. Leuk detail: zijn bagage werd elke dag door een NS collega meegenomen naar zijn volgende standplaats. 

Peter woont sinds 1991 in Zaltbommel en heeft het grootste deel van zijn dienstjaren dagelijks per trein vanuit Zaltbommel naar zijn verschillende werkplekken gereisd. Hij is tevens bezorger van de Bommelerwaardgids in de Waluwe in Zaltbommel.




Foto: aangeleverd

Laatste artikelen...

Afbeelding
Bommelerwaardgids-bezorger Peter maakt ‘Tour de PeNSionado’ (met foto’s) Algemeen
Afbeelding
Zeven muziekdiploma’s uitgereikt bij DES Hedel Algemeen
Een idee van de pijpleiding in de grond.
Defensie organiseert inloopavond over vervanging van brandstofleiding Algemeen
Afbeelding
Vrouw uit de Maas gered dankzij alerte omstanders Algemeen
Voorzitter Gijs van Wijlen van Streekmarketing Bommelerwaard overhandigde het eerste doosje aardbeien aan wethouder Isabel Plessius.
Eerste doosje aardbeien voor de wethouder Algemeen
Afbeelding
Oudere vrouw belandt in sloot met scootmobiel Algemeen
Afbeelding
Auto belandt via lantaarnpaal op kop in sloot Algemeen
Afbeelding
Dronken automobilist veroorzaakt ongeval met klein kind in auto Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!