De bestuurder kon zelf uit de auto komen.
De bestuurder kon zelf uit de auto komen. Foto: Hans Verbeek/Meesters Multi Media

Auto in sloot langs N322 bij Gameren

Algemeen

GAMEREN - Langs de Van Heemstraweg (N322) in Gameren is vrijdagmiddag rond 15:10 uur een personenauto in de sloot terechtgekomen. De bestuurder wist zelfstandig uit het voertuig te komen en is ter plaatse in de ambulance nagekeken. Hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Hoe de auto van de weg is geraakt, is nog niet duidelijk. Het voertuig schoot door de sloot, raakte de oever aan de overzijde en draaide daarbij 180 graden, waardoor de auto uiteindelijk weer in de rijrichting stond vanwaar hij kwam.

De politie heeft één rijstrook afgesloten. Verkeer wordt om en om langs het ongeval geleid. De berging van het voertuig is in gang gezet.


De bestuurder kon zelf uit de auto komen. Foto: Hans Verbeek/Meesters Multi Media

De bestuurder kon zelf uit de auto komen.
De bestuurder kon zelf uit de auto komen.
De bestuurder kon zelf uit de auto komen.

Laatste artikelen...

Voorzitter Gijs van Wijlen van Streekmarketing Bommelerwaard overhandigde het eerste doosje aardbeien aan wethouder Isabel Plessius.
Eerste doosje aardbeien voor de wethouder Algemeen
Afbeelding
Oudere vrouw belandt in sloot met scootmobiel Algemeen
Afbeelding
Auto belandt via lantaarnpaal op kop in sloot Algemeen
Afbeelding
Dronken automobilist veroorzaakt ongeval met klein kind in auto Algemeen
De beste teams strijden op zondag 21 juni in Zaltbommel om het landskampioenschap.
Nationale padeltop komt naar Zaltbommel Algemeen
V.l.n.r: Van Heeswijk, Wichgers, gemeentesecretaris Fred Baars, burgemeester Walraven, Van Alphen en Taselaar.
Vier nieuwe gezichten in college van burgemeester en wethouders in Maasdriel Algemeen
Afbeelding
Vrachtwagen met grote lading houtsnippers belandt naast dijk Algemeen
Afbeelding
Derde autobrand in Zaltbommel binnen een week Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!