
Twee auto’s uitgebrand bij feesttent in Zaltbommel
AlgemeenZALTBOMMEL - Twee bezoekers van het carnavalsfeest in Zaltbommel kregen zaterdagavond een flinke domper te verwerken. Terwijl zij in de feesttent carnaval vierden, gingen hun geparkeerde auto’s buiten in vlammen op.
De voertuigen stonden op de parkeerplaats waar ook de tent van de carnavalsvereniging is opgebouwd. De brand trok door het feestgedruis veel bekijks; tientallen feestgangers stroomden toe toen de vlammen hoog oplaaiden.
Jerrycan
Volgens de politie is brandstichting de meest waarschijnlijke oorzaak. Bij één van de auto’s was een ruit ingeslagen en voor een van de uitgebrande voertuigen lag een lege jerrycan. De forensische opsporing onderzoekt de resten van de voertuigen en spreekt met getuigen.
![]()
Deze jerrycan lag vlak bij een van de auto’s. Foto: Hans Verbeek
![]()
De auto’s stonden in de buurt van de carnavals feesttent bij De Sportwaard geparkeerd. - Foto: Hans Verbeek/Meesters Multi Media












