Foto: Hans Verbeek / Meesters Multimedia

Verwarde man zet Nederhemert op stelten

Algemeen

NEDERHEMERT - Een ernstig verwarde man heeft woensdagmiddag voor opschudding gezorgd in Nederhemert. Dankzij de hulpdiensten is de man inmiddels afgevoerd.

De man zorgde eerst voor het nodige gevaar door op zeer hoge snelheid met een bestelbus door het dorp te rijden. Volgens ooggetuigen was het een groot wonder dat hij daarbij niemand geraakt heeft. Vervolgens liep hij supermarkt Boon’s in, waar hij iemand geslagen heeft en vernielingen heeft aangericht. 

Ook buiten de supermarkt ging de man door. Daar zou hij mensen met de dood hebben bedreigd. Meerdere ambulances en politie-eenheden kwamen ter plaatse. Zij wisten de man te overmeesteren die onder luid protest met de ambulance is afgevoerd.

Laatste artikelen...

William Spaaij met een aantal mede-castleden.
Nieuwe musical over Hugo de Groot volgend jaar in zestig theaters Algemeen
Afbeelding
Eerste editie brommerraces om ‘Grote Prijs van Brakel’ smaakt naar meer (met foto’s) Sportnieuws
De intocht is ook dit jaar in de binnenstad van Zaltbommel.
Avondvierdaagse start op dinsdag 2 juni in Kerkdriel Algemeen
Voorzitter Allison de Rooij (l) en secretaris Alie van Hoevelaken van Vrouwen van Nu afdeling Bommelerwaard.
‘Vrouwen van Nu’ Bommelerwaard viert zeventigjarig jubileum Algemeen
Hein de Kort is één van de beoogde wethouders.
Nieuwe wethouders Zaltbommel worden op 4 juni geïnstalleerd Algemeen
Vanwege de weersomstandigheden werd de halve marathon  vorig jaar ingekort.
MidZomerNacht Halve Marathon in en rond Zaltbommel op zondag 21 juni Algemeen
Afbeelding
Flinke ravage bij ongeval op kruising Steenweg/N322 Algemeen
Adembenemende stunts van Skating Donnerts.
Het circus komt weer naar Zaltbommel Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!