Foto: Bart Meesters

Politie zoekt getuigen van steekincident waarbij Zaltbommelaar gewond raakte

Algemeen

ZALTBOMMEL/DEN BOSCH - De politie is op zoek naar getuigen die meer weten over het steekincident in Den Bosch waarbij een 18-jarige man uit Zaltbommel gewond raakte.

De politie kreeg vrijdagavond rond 19:30 uur de melding dat er een vechtpartij bezig zou zijn aan de Brede Haven. Terwijl agenten onderweg waren, kwam er een aanvulling: iemand zou tussen de klappen door zijn verwond met een mes. 

Hulpverleners troffen op straat inderdaad de gewonde man aan, maar alle verdachten waren gevlucht. De politie doet onderzoek naar de aanleiding en achtergrond van het incident en roept getuigen op zich te melden. Dat kan via 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.

Laatste artikelen...

De werkzaamheden tussen Culemborg en Geldermalsen hebben waarschijnlijk ook in de Bommelerwaard effect op het verkeer op de A2.
Vanaf 7 september werkzaamheden aan A2 Algemeen
Afbeelding
Zeker twee personen mishandeld tijdens kermis Algemeen
Kasteel Nederhemert is normaal gesproken niet geopend voor publiek.
Kasteel Nederhemert opent deuren tijdens Open Monumentendag Algemeen
Het gedeelte van de tocht dat Van der Weijden door de Bommelerwaard zou zwemmen is met oranje streepjes gemarkeerd.
Zwemtocht Van der Weijden voorlopig gestaakt, doorkomst Bommelerwaard onzeker Algemeen
Afbeelding
Lotgenotengroep dementie in Hedel en Zaltbommel Algemeen
Afbeelding
Meisje gewond na val met fatbike Algemeen
Saskia en Erik Geursen.
Nieuwe musical van Geursenproducties Algemeen
Van der Weijden tijdens zijn Elfstedenzwemtocht in 2019.
Maarten van der Weijden zwemt woensdag langs Aalst en Poederoijen Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!