Foto: Bart Meesters

Politie zoekt getuigen van steekincident waarbij Zaltbommelaar gewond raakte

Algemeen

ZALTBOMMEL/DEN BOSCH - De politie is op zoek naar getuigen die meer weten over het steekincident in Den Bosch waarbij een 18-jarige man uit Zaltbommel gewond raakte.

De politie kreeg vrijdagavond rond 19:30 uur de melding dat er een vechtpartij bezig zou zijn aan de Brede Haven. Terwijl agenten onderweg waren, kwam er een aanvulling: iemand zou tussen de klappen door zijn verwond met een mes. 

Hulpverleners troffen op straat inderdaad de gewonde man aan, maar alle verdachten waren gevlucht. De politie doet onderzoek naar de aanleiding en achtergrond van het incident en roept getuigen op zich te melden. Dat kan via 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.

Laatste artikelen...

Afbeelding
Karateka An Mei uit Aalst grijpt wereldtitel Sportnieuws
Afbeelding
Mist en opkomende zon zorgen voor prachtig tafereel (met foto’s) Algemeen
Afbeelding
Bedrijfsbusje in water beland in Zaltbommel Algemeen
Zo'n vijftien deelnemers helpen mee aan een gezamenlijk kunstwerk voor Pracht in de Gracht 2027.
Eerste week van project PrachtMakers zit er op Algemeen
Tijdens de uitreiking is er live muziek.
Feestelijke prijsuitreiking voor ‘Kleine club actie’ Algemeen
De moskee bevindt zich aan de Vergtweg in Zaltbommel.
Interreligieuze ontmoeting in moskee Zaltbommel Algemeen
Nel en Hans de Haas met locoburgemeester Gijs van Leeuwen.
Hans en Nel de Haas vieren diamanten huwelijk Algemeen
De bekende feesttent in de wei.
Alempop herleeft in het Driels Museum Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!