Manager Ruben Donker van de Bouwhal reikt een feestelijke taart uit aan de 5000ste klant, Mohammed Elmanssour.
Manager Ruben Donker van de Bouwhal reikt een feestelijke taart uit aan de 5000ste klant, Mohammed Elmanssour. Foto: Willy Hazenberg

Bouwhal Pand9 begroet 5000ste klant

Algemeen

ZALTBOMMEL - De Zaltbommelse Bouwhal begroette vorige week 5000ste betalende klant begroeten. 

Het feestelijk moment werd gevierd met een taart plus passende tekst, uitgereikt aan Mohammed Elmanssour, die uiteraard compleet verrast was.

Vijf maanden
“We hebben deze mijlpaal in recordtijd bereikt”, zegt bedrijfsleider Ruben Donker, die eraan herinnert dat de Bouwhal nog geen vijf maanden open is. “De Bouwhal is uitgegroeid tot een levendige en gewaardeerde plek in de regio.”

Spullewaard
De tweedehands bouwmarkt, een initiatief van kringloop de Spullewaard, kent een zeer gevarieerd assortiment. Behalve gebruikte bouwmaterialen, is er een keur aan gereedschap te koop maar de klant vindt er ook fiets- en autoaccessoires, tuinartikelen en -meubilair, campingartikelen en sanitairbenodigdheden. Ook is er een wisselend aanbod aan gebruikte fietsen. Dat alles is mogelijk dankzij de bevolking van de Bommelerwaard die intussen al heel veel waardevolle spullen aan de Bouwhal heeft afgestaan. De opbrengst van de verkochte materialen gaat naar goede doelen, dichtbij en veraf.

De Bouwhal is, net als de kringloopwinkel van de Spullewaard, te vinden in Pand9, vlakbij winkelcentrum de Portage aan de Van Heemstraweg-West.

spullewaard.nl

Laatste artikelen...

De beste teams strijden op zondag 21 juni in Zaltbommel om het landskampioenschap.
Nationale padeltop komt naar Zaltbommel Algemeen
V.l.n.r: Van Heeswijk, Wichgers, gemeentesecretaris Fred Baars, burgemeester Walraven, Van Alphen en Taselaar.
Vier nieuwe gezichten in college van burgemeester en wethouders in Maasdriel Algemeen
Afbeelding
Vrachtwagen met grote lading houtsnippers belandt naast dijk Algemeen
Afbeelding
Derde autobrand in Zaltbommel binnen een week Algemeen
Afbeelding
Politie onderzoekt overlijden vrouw bij De Lucht Algemeen
Bjorn Jongste, directeur van SMT (links) en wethouder Michiel Alexander de Raaf.
21 nieuwe woningen in Well: ‘Plan dat past bij dorp, woningbehoefte en kwaliteit van leefomgeving’ Algemeen
Ryan Kooijman werd Nederlands Jeugdkampioen Olympisch Skeet.
Zesde Nederlandse titel voor kleiduifschutter Ryan Kooijman uit Heerewaarden Sportnieuws
Het appartementengebouw.
Bouw van appartemengebouw ‘De Hoge Cingel’ bereikt hoogste punt Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!