De Schoonheuvel.
De Schoonheuvel. Foto: aangeleverd

IJsboerderij Schoonheuvel viert 25-jarig jubileum

Algemeen

HEDEL - IJsboerderij De Schoonheuvel viert op Tweede Pinksterdag, maandag 9 juni, het 25-jarig bestaan met een feestelijke dag voor jong en oud. Van 12:00 tot 18:00 uur is iedereen welkom voor een gezellige dag vol activiteiten. De entree is gratis.

Wat 25 jaar geleden begon als een idee om voorbijfietsende recreanten naar de boerderij te trekken met ambachtelijk ijs van onder andere eigen koemelk, groeide uit tot een begrip in de regio en pionier in polderrecreatie. Arjan en Nicolien van Zeelst bouwden samen met hun kinderen Lisette, Teun en Corné aan een veelzijdig familiebedrijf. Door de jaren heen kwamen daar activiteiten bij zoals Boerengolf, kanovaren, huifkartochten, Boerderij-Educatie en ijs op locatie en evenementen.

Genieten
De missie van het gezin luidt: iedereen laten genieten van ambachtelijke ijsjes. Het ijs wordt bereid in de eigen ijskeuken, met pure ingrediënten en melk van hun eigen koeien en dat proef je. Bovendien is de ijsboerderij gespecialiseerd in diëten en allergieën, zodat iedereen kan meegenieten. Voor de jongste bezoekers is er tijdens de jubileumviering van alles te beleven: een draaimolen, schminken, springkussens en meer. Geniet van een ijsje op het gezellige terras, waan je in het weidse polderlandschap en neem een kijkje bij de koeien en kalfjes.

Ook is er een kleurwedstrijd. Kleurplaten zijn al verkrijgbaar bij de ijsboerderij of te downloaden: ijsboerderijdeschoonheuvel.nl Inleveren kan tot en met 9 juni, deelnemers maken kans op lekkere prijzen.

De Schoonheuvel ligt aan de Veldweg 55 in Hedel.

Laatste artikelen...

Afbeelding
Houten chalet gaat in vlammen op Algemeen
Team Rocking Horse in actie in Hongarije.
Truckpulling Team Rocking Horse sluit bijzonder weekend in Hongarije af met podiumplaats Sportnieuws
Frank Reinders.
Kunstrondje XXL in Zaltbommel komt er weer aan Algemeen
Vlnr. Ton Jansen, Gerard Rovers, Anton van Oers, Wilhelmien de Groot en Frits van Eeuwijk.
Alemse hengelsportvereniging De Alver viert zeventigjarig jubileum Algemeen
De viering vond plaats in de Muziektent op de Stadswallen.
Openluchtviering Zaltbommel weer goed bezocht Algemeen
Deen en zijn motor zullen tijdens de Bommelcross op 5 september aanwezig zijn.
Ammerzodenaar Deen (27) wil als eerste motorcrosser ‘Dakar’ uitrijden met één been (met foto’s) Sportnieuws
Afbeelding
Discriminerende teksten en anti-AZC-leuzen in nieuwe fietstunnel Algemeen
Afbeelding
Gootspook ‘Helpende Frans’ vanwege 50-jarig jubileum Franciscusschool Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!