
Tekenschool Bommelerwaard opent Keramiekatelier
AlgemeenZALTBOMMEL - Tekenschool Bommelerwaard heeft dit jaar een Keramiekatelier geopend in cultureel centrum De Poorterij. Het atelier is er voor kinderen én volwassenen.
Ervaren docenten bieden elke week lessen aan, waarin de deelnemers onder begeleiding vrij kunnen werken. Ze leren werken met klei, porselein, glazuur, aardewerk en steengoed en met verschillende keramiektechnieken.
Alle lessen en workshops zijn voor beginners en gevorderden. De wekelijkse lessen voor volwassenen zijn op donderdag en woensdagavond. De kinderlessen zijn op woensdag-, vrijdag- en zaterdagmiddag. In de kinderlessen wordt ook grafiek, vilt, speksteen en schilderen aangeboden en alles wat met beeldende en kunstzinnige vorming te maken heeft.
Inloopworkshops
Tijdens het maandelijkse Kunstrondje Zaltbommel zijn er inloopworkshops. Het is ook mogelijk een workshop op maat aan te vragen. Meer informatie staat op de website:








