Huisarts Preusting en haar team voor de nieuwe praktijk.
Huisarts Preusting en haar team voor de nieuwe praktijk. Foto: Hans Polman

Praktijk De Waluwe verhuisd: ‘Het voelt goed op deze plek’

Algemeen

ZALTBOMMEL - Dokter Preusting en haar team van Huisartsenpraktijk de Waluwe hebben afgelopen vrijdag met een feestelijke receptie de deuren geopend van de nieuwe locatie aan de Wielkamp 10 in Zaltbommel.

Een flinke verbouwing heeft gezorgd voor een prettige plek voor de patiënten en de medewerkers van de praktijk. Tijdens de receptie mochten de praktijkmedewerkers al positieve reacties ontvangen van de patiënten. Mensen waren vooral te spreken over de sfeervolle inrichting en ruime kamers. “Ik ben tevreden én er trots op dat wij dit als team hebben kunnen realiseren”, aldus dokter Preusting. 

“Er moest nog veel gebeuren afgelopen week en iedereen heeft daaraan bijgedragen. Met deze locatie hebben we een hele fijne en toekomstbestendige praktijkruimte gevonden. We zijn van harte welkom geheten door de andere zorgverleners in het gebouw. Het voelt goed op deze plek.”

Vertrouwd
De nieuwe praktijk bevindt zich op een makkelijk bereikbare locatie en heeft voldoende parkeergelegenheid; zowel voor de deur, als aan de achterzijde bij de sportvelden. Overige zaken zoals het telefoonnummer, de website en het patiëntportaal blijven hetzelfde.

Het team gaat door in de vertrouwde bezetting met de twee huisartsen Preusting en Steenman. Daarnaast zijn er drie vaste assistentes, drie praktijkondersteuners en een praktijkmanager.

www.waluwe.praktijkinfo.nl

Laatste artikelen...

Afbeelding
Vrachtwagen met grote lading houtsnippers belandt naast dijk Algemeen
Afbeelding
Derde autobrand in Zaltbommel binnen een week Algemeen
Afbeelding
Politie onderzoekt overlijden vrouw bij De Lucht Algemeen
Bjorn Jongste, directeur van SMT (links) en wethouder Michiel Alexander de Raaf.
21 nieuwe woningen in Well: ‘Plan dat past bij dorp, woningbehoefte en kwaliteit van leefomgeving’ Algemeen
Ryan Kooijman werd Nederlands Jeugdkampioen Olympisch Skeet.
Zesde Nederlandse titel voor kleiduifschutter Ryan Kooijman uit Heerewaarden Sportnieuws
Het appartementengebouw.
Bouw van appartemengebouw ‘De Hoge Cingel’ bereikt hoogste punt Algemeen
Afbeelding
28e Van Voorden Snelschaakkampioenschap krijgt verrassende winnaar Sportnieuws
Afbeelding
Roparun-doorkomst in Zaltbommel valt in de prijzen Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!