
Eerste bijeenkomst ‘Hand in Hand’ op 13 januari
AlgemeenKERKDRIEL - In de Kreek in Kerkdriel wordt maandag 13 januari de eerste bijeenkomst gehouden van ‘Hand in Hand’, bedoeld om moeders uit verschillende culturen met elkaar te verbinden.
Het initiatief is gestart door twee moeders uit Kerkdriel; de Nederlandse Tanya en de Syrische Ayscha. Zij kennen elkaar doordat hun zoontjes met elkaar spelen. In een eerder interview met de Bommelerwaardgids vertelden ze dat hun project is ontstaan uit de wens ‘om barrières te doorbreken, misverstanden te verminderen en een inclusieve gemeenschap te bouwen waar iedereen zich welkom voelt, ongeacht hun achtergrond.’
Op maandag 13 januari staat ‘Hand in Hand’ in het teken van samen eten. Deelnemers zijn welkom van 19:00 tot 21:00 uur. Wie iets te eten mee wil nemen voor vijf personen om de tafel te vullen mag dat doen, maar het natuurlijk niet verplicht. Voor meer informatie of aanmelden kunnen vrouwen een mailtje sturen naar: cwijgerse@welzijnbommelerwaard.nl
De volgende bijeenkomsten staan gepland op: 10 februari (Samen dansen), 17 maart (Samen werken), 14 april (Samen creatief) en 12 mei (Samen praten)








