De volleybalnacht werd voor de dertigste keer gehouden.
De volleybalnacht werd voor de dertigste keer gehouden. Foto: aangeleverd

Volleybalnacht Cambium brengt 5825 euro op voor KiKa

Algemeen

ZALTBOMMEL – Driehonderd leerlingen van het Cambium College hebben in de nacht van donderdag op vrijdag gevolleybald voor het goede doel. De opbrengst, 5825 euro, is voor Stichting Kinderen met Kanker (KiKa).

De volleybalnacht werd dit jaar voor de dertigste keer gehouden. De leerlingen spelen ieder jaar voor een ander doel, zoals eerder de Voedselbank en het dierenasiel.

Groot hart
Alle sportdocenten doen mee en sportieve docenten helpen met de catering voor de leerlingen. Sportdocent Dennis Baggerman, al jarenlang de drijvende kracht achter de organisatie, kijkt met een brede glimlach terug op deze sportieve marathon: “Het is fantastisch om te zien hoe onze leerlingen zich al dertig jaar lang vol energie en enthousiasme inzetten voor dit goede doel. Ze tonen niet alleen teamspirit, maar ook een groot hart voor kinderen die het nodig hebben. Ik ben ongelooflijk trots.”

Sportief
De sfeer tijdens de nacht was sportief en gezellig. De volleybalteams, bestaande uit leerlingen uit de bovenbouw, gaven alles op het veld en moedigden elkaar aan. Tussen de wedstrijden door was er tijd voor muziek, snacks en vooral veel gezelligheid. Voor veel leerlingen is de volleybalnacht dan ook een nacht om niet snel te vergeten.

“Ik had nooit gedacht dat volleybal om 4 uur ’s nachts zo leuk kon zijn”, lacht een leerling. Eén leerling heeft er zelfs haar vakantie naar Spanje voor afgezegd om mee te kunnen doen.

Record
Het recordbedrag is dit jaar 5.825 euro. Er was een team dat maar liefst 1.095 euro ingezameld had. “Sportiviteit, betrokkenheid en samenhorigheid staan bij ons hoog in het vaandel,” aldus Baggerman.

Het Cambium College kan terugkijken op een nacht vol hoogtepunten. Moe maar voldaan keerden de leerlingen om 6:30 uur huiswaarts, met een berg mooie herinneringen en de nodige spierpijn.

De volleybalnacht werd voor de dertigste keer gehouden.
De volleybalnacht werd voor de dertigste keer gehouden.

Laatste artikelen...

De skeelertocht is ongeveer 330 kilometer lang en gaat dit jaar langs twaalf rivieren. De opbrengst is elk jaar voor een ander goed doel.
Skeeleraars worden feestelijk onthaald bij Pand9 Algemeen
Deze plantenbakken in Gameren kregen vrijdag een beetje extra water.
Extra water voor de bloembakken Algemeen
Afbeelding
Eerste Witte Anjer Perkje in gemeente Zaltbommel onthuld (met archiefvideo) Algemeen
De coupures kunnen bij hoogwater snel worden gesloten.
Waterschap oefent op 30 juni met sluiten coupures in Zaltbommel Algemeen
Leendert Verduijn opent de orgelzomer.
Toporganisten in actie bij Bommelse Orgelzomer Algemeen
Afbeelding
Samen kijken naar ‘Samen’ op Bommels Buiten Algemeen
Smartlappenkoor Gère Weg organiseert het korenfestival.
Bomvol programma tijdens ‘Beleef ‘t op d’n Delkant’ Algemeen
Michiel de Raaf tijdens de afgelopen verkiezingscampagne voor SSM, bij project Blankensteijn.
Vertrekkend wethouder Michiel de Raaf: ‘Het was een brede snuffelstage’ Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!