Aangeleverd

Tandarts Anneke exposeert in Historisch Museum Hedel

Algemeen

HEDEL - Tandarts Anneke Gostelie exposeert tussen 7 december en 9 maart volgend jaar haar kunstwerken in het Historisch museum in Hedel.

Wie in de tandartsenstoel van Dental Clinics Hedel of Kerkdriel ligt, kijkt naar een bord met snoep, een vriendelijke haai of de ‘tand des tijds’. In alle behandelkamers zijn de plafondplaten beschilderd door tandarts Anneke Gostelie. 

Al vijftien jaar beoefent zij haar vak als tandarts twee dagen per week in Hedel, de andere dagen besteedt zij veel tijd aan het schilderen.

SERVIeS
De expositie die in het Hedelse museum te zien zal zijn, draagt de naam: SERVIeS. Schilderijen met servies, servies met vis, maar ook voor mensen die niet van vis houden, heeft Anneke verrassend werk gemaakt, zoals tulpenvazen en werk met 3D toevoegingen.

Het Historisch museum Hedel is maandagavond open van 19:00 tot 22:00 uur en op zaterdagmiddag van 14:00 tot 17:00 uur. De entree is gratis. 

Op de zaterdagen zal Anneke zo vaak als mogelijk zelf aanwezig zijn.

Laatste artikelen...

Een impressie van hoe de kerk eruit kan gaan zien.
Voormalige kerk Hedel in beeld als nieuwe plek voor huisartsen en apotheek Algemeen
Normaal gesproken is de milieustraat tot 16:30 uur open, vanwege de hitte sluit de milieustraat al om 14:00 uur.
Milieustraat eerder dicht vanwege de hitte Algemeen
Afbeelding
Drie Europese titels voor vechtsporters uit Nederhemert (met foto’s) Sportnieuws
Toine Nettenbreijers was drie jaar wethouder voor SSM.
Wethouder Toine Nettenbreijers (SSM) vertrekt noodgedwongen: ‘Het geeft een heel dubbel gevoel’ Algemeen
Geert Bok van de SGP (r) overhandigde in mei de profielschets aan commissaris van de Koning Daniël Wigboldus.
Ruim dertig reacties op vacature voor burgemeester van Zaltbommel Algemeen
Groot feest bij Nivo Sparta, Frenk Schaap viert de promotie in zijn laatste seizoen (rechts, met ontbloot bovenlijf).
Promotie naar eerste klasse nu toch een feit voor Nivo Sparta Sportnieuws
Deze vier historische figuren spelen een belangrijke rol tijdens de Hanzedagen: Jan Gerritszoon Trip (handelsman), Marycken Hanrick Machielsen (molenaarster), Zacharias (zakkendrager) en Everhardus van Balveren ('schepen' van de stad).
Komend weekend Hanzedagen in Zaltbommel Algemeen
Afbeelding
Bommelerwaardgids-bezorger Peter maakt ‘Tour de PeNSionado’ (met foto’s) Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!