Foto: aangeleverd

‘De Beer’ van Tjechov zondag te zien in De Sterregaard

Algemeen

HEDEL – Op biologisch fruitbedrijf De Sterregaard is zondag 17 november de voorstelling ‘De Beer’ te zien. De voorstelling begint om 16:30 uur, inloop vanaf 16:00 uur.

‘De Beer’ van Anton Tsjechov (1860-1904) is een tragikomedie, een eenakter van ongeveer een half uur, met muziektheater.

De rol van Smirnov wordt vertolkt door Atefrans de Bruijn, die van Popova door Yolanda van Gemert. De regie is in handen van Willem Verlijsdonk. De muzikanten Abu Saebu (contrabas en gitaar) en Jos Ende (accordeon).

Het verhaal gaat over het bezoek van ‘ongelikte beer’ Smirnov, die een schuld komt innen bij de treurende weduwe Popova. Dat leidt tot een heftige confrontatie met een verrassende uitkomst.

Vuurwerk en passie
Yolanda over Popova: “Het is vuurwerk, passie, heftige confrontaties. Tragiek, maar ook humor. Grote schakels en verrassende wendingen volgen elkaar in rap tempo op. Ik geniet enorm van elk facet, het contact, de ontwikkeling…Maar met name ook de start van deze tragikomedie in intens. Als rouwende weduwe word ik gedragen door twee fantastische muzikanten, die mij en mijn ongewenst bezoek door het stuk heen spelen. Het is een feestje om met hen te spelen. Deze Beer mag je niet missen!”

De Sterregaard bevindt zich aan de Middelingenseweg 51 in Hedel. De entree is op donatiebasis. Na afloop het er de mogelijkheid om een kop soep te eten en een glas wijn te drinken.

Laatste artikelen...

Afbeelding
Brandweer schiet plezierjacht op de Maas bij Ammerzoden te hulp Algemeen
Afbeelding
Vrouw gewond bij ongeval in Aalst Algemeen
Beide bestuursters zijn met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.
Zwaar ongeval op kruising Steenweg in Bruchem Algemeen
De brand ontstond door technische problemen.
Net nieuw gekochte motor brandt volledig uit Algemeen
Op 15 mei stond er een proefopstelling op de Waalkade.
Nieuw kunstwerk in Zaltbommel is eerbetoon aan Philips Algemeen
Bewoners en buurtbewoners waren bij de opening aanwezig. Links naast de ballonnen staat directeur bestuurder Han Jetten.
Appartementen in Waluwe officieel geopend Algemeen
De Klompenpadwerkgroep met vooraan Abdel Saddiki van de gemeente Maasdriel tijdens de werkdag. Vrijwilligers Gradus Kruitwagen, Johan den Tek en Jan Wouters ontbreken op de foto.
Deel Klompenpad Heerewaarden is al open Algemeen
Argos won de Bommelerwaardcup 2026.
GTV Argos viert 50-jarig bestaan met jubileumdag Sportnieuws

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!