Foto: Bommelerwaardgids

Dorpsraad zet ‘Bruchem op de Kaart’ op 21 september

Algemeen

BRUCHEM – Dorpsplatform Bruchem houdt zaterdag 21 september het evenement ‘Bruchem op de Kaart’. “Bruchem is met 1830 inwoners niet het grootste dorp van de gemeente Zaltbommel, maar het heeft zeker veel te bieden”, aldus de Dorpsraad. “Om dit zichtbaar(der) te maken voor iedereen nodigen we alle inwoners en andere geïnteresseerden uit op 21 september.”

Tijdens de dag zetten diverse Bruchemse bedrijven hun deuren open voor bezoekers. Daarnaast presenteren lokale bedrijven en organisaties zich in gebouw Eben Haëzer. Ook zijn de leden van het Dorpsplatform hier aanwezig. Inwoners kunnen hun ideeën delen over verbeterpunten of aandachtspunten voor het dorp. Bezoekers kunnen ook een korte film bekijken over de geschiedenis van het dorp.

Eben Haëzer is geopend van 10:00 tot 14:00 uur. De volgende bedrijven en organisaties presenteren zich hier:

  • Welzijn Ouderen, de seniorenclub van Bruchem, Kerkwijk en Delwijnen, presenteert zich met haar jaarprogramma van lezingen, voorlichting en uitjes en geven daarnaast ook demonstraties van hun activiteiten Koersbal (binnen) en Jeu de Boules (buiten). 
  • Dorpsplatform Bruchem
  • Kinderdagverblijf ’t Schansje 
  • Aannemersbedrijf van der Lee
  • Van Dalen Bouw en Onderhoud
  • Geloof Digitaal 
  • Kernkrachtig Bommel. 
  • Carola Kinesiologie  (vanaf 12:00 uur) 

Programma open deuren-route:
Van 9:00 tot 12.00 uur Tuinderij Geworteld – Krangstraat 11 - Maak kennis met deze tuinderij waar je het hele jaar seizoensgroenten en bloemen kunt oogsten en plukken. Vers, lokaal en duurzaam.

Van 9.00 tot 17.00 uur Den Otter Landbouwmechanisatie – Viaductweg 2 – Neem een kijkje bij dit familiebedrijf dat gespecialiseerd is in landbouwmechanisatie. 

Van 10.00 tot 16.00 uur Oefen met Jeline en Bijles in de Bommelerwaard – Molenstraat 4 – Jeline is kinderoefentherapeut, ze werkt op verschillende scholen en heeft een praktijk aan huis. Reinart geeft bijles aan kinderen in de Bommelerwaard. 

Van 14:00 tot 17:00 uur Mijn Huis-Wijn – Kosterijstraat 44 – Deze wijnwebshop houdt een wijnproeverij met de wijnen die je er ook kunt bestellen. 

Van 14:00 tot 16:00 uur House for Leaders – Landgoed Groenhoven Dorpsstraat 6 – House of Leaders heet iedereen van harte welkom om kennis te komen maken, ze ontvangen je hartelijk met een drankje.

Laatste artikelen...

Het koor oefent onder leiding van Loek den Elzen (rechts) één keer per maand in Gelre's End.
In het ‘Onvergetelijk koor’ staat niet dementie, maar gezelligheid en ontmoeting centraal Algemeen
Afbeelding
Rook uit dak van woning in Zuilichem Algemeen
De prairietuin aan de Dorpsstraat.
Open tuinen in Hurwenen op zondag 23 augustus Algemeen
De werkzaamheden duren van 11 t/m 20 augustus.
Tien dagen geen treinen in Zaltbommel Algemeen
De jeu de boulesbaan ligt op het sportcomplex aan de Maarten van Rossumstraat 2B in Rossum.
Groot Open Toernooi bij Jeu de Boules Rossum Algemeen
De attracties staan op de Markt en in de Gamerschestraat.
Kermis in binnenstad Zaltbommel is begonnen Algemeen
Woensdagochtend, de kermis is er klaar voor:
Kermis na lange tijd weer terug in binnenstad, zondag kortingsdag Algemeen
Afbeelding
Twee gewonden bij eenzijdig ongeval met motor Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!