Zesduizend badeendjes binden 8 september de strijd met elkaar aan.
Zesduizend badeendjes binden 8 september de strijd met elkaar aan. Foto: aangeleverd

Duckrace op 8 september voor twee goede doelen

Algemeen

ZALTBOMMEL - De opbrengst van de Duckrace van de Tafelronde Bommelerwaard gaat dit jaar niet naar één, maar naar twee goede doelen: Kinderboerderij De Beestenboel en Stichting Humanitas. De race met zesduizend knalgele badeendjes is dit jaar op zondag 8 september.

Tafelronde is een landelijke vereniging met afdelingen in het hele land. De leden zijn mannen in de leeftijd van 25 tot 40 jaar. Het doel is onderlinge vriendschap te bevorderen, kennis, ervaringen en meningen veelvuldig uit te wisselen en zo bijdragen te leveren aan de ontwikkeling en ontplooiing van alle leden.

Duizenden euro’s
Naast gezellige en interessante bijeenkomsten zetten de mannen zich in voor goede doelen. Met de jaarlijkse Duckrace halen ze elk jaar duizenden euro’s op. Vorig jaar was de opbrengst maar liefst 9165 euro. Dat bedrag ging naar het nieuwe dierenasiel in Bruchem. Het jaar ervoor kon Tafelronde Bommelerwaard een cheque van 6040 euro overhandigen aan stichting Met je Hart, die ontmoetingen organiseert voor ouderen.

Kinderboerderij en Humanitas
De opbrengst van dit jaar is voor een deel bestemd voor een nieuw kippenhok op kinderboerderij De Beestenboel. Het andere deel van de opbrengst gaat naar het project ‘Get a Grip’ van Stichting Humanitas. Hiermee richt Humanitas zich op jongeren tussen de 16 en 27 jaar om grip te krijgen op hun geldzaken en hoe om te gaan met hun geld.

Badeendje sponsoren
Aan de race op zondag 8 september, als vanouds op het Parkeiland in de Waluwe, doen maar liefst zesduizend badeendjes mee. Iedereen kan een eendje sponsoren voor 2,50 euro of zes eendjes voor 12,50 euro. Deelnemers maken kans op mooie prijzen zoals een brunch voor twee personen bij Van der Valk in Zaltbommel of een maand gratis running bootcamp bij Wayve. Het evenement begint om 13:00 uur, om 14:00 uur worden de eendjes te water gelaten.

Een eendje sponsoren kan via de website: www.rt194.nl

Laatste artikelen...

Martin Zingel (r) kreeg de graad overhandigd door zijn eigen leraar, grootmeester Kyoshi Albert van Mildert.
Martin Zingel ontvangt hoge grootmeestergraad (met foto’s) Sportnieuws
Er worden realistische scenario's nagespeeld.
Nieuwe EHBO-cursus gaat in januari weer van start Algemeen
Op deze plek komt wellicht een gebouw met 35 appartementen.
Plan voor appartementen op hoek van de Vergtweg Algemeen
De vrijwilligers Corry Vos en Nel Oost hebben het nieuwe winkeltje officieel geopend.
Nieuw winkeltje in ‘t Slot in Gameren Algemeen
De 42-jarige Stieneke van der Graaf is momenteel waarnemend burgemeester van de gemeente Weststellingwerf in Friesland.
Stieneke van der Graaf voorgedragen als nieuwe burgemeester van Zaltbommel Algemeen
Patricia de Cocq (tweede van rechts).
Ammerzodense lijsttrekker bij waterschapsverkiezingen Algemeen
Meerdere korpsen rukten uit om de brand te bestrijden.
Brand bij veevoederfabriek FeedValid Algemeen
Afbeelding
Nienke van Zutphen exposeert in Historisch Museum Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!