Foto's: Hans Verbeek / Meesters Multimedia
Foto's: Hans Verbeek / Meesters Multimedia

Man zwaargewond aangetroffen bij De Lucht, Belg (30) opgepakt

Algemeen

BRUCHEM - Bij tankstation De Lucht bij Bruchem langs de A2 is dinsdagmiddag een man zwaargewond aangetroffen. Een 30-jarige man uit België is aangehouden als verdachte.


Volgens de politie vond er mogelijk een verkeersruzie plaats. Wat er precies is gebeurd waardoor de man zwaargewond raakte is nog niet bekend, maar hij zou vlak voor de winkel bij het tankstation onder een kleine vrachtwagen terecht zijn gekomen. De bestuurder van dit voertuig is door de politie meegenomen voor verhoor.




Het slachtoffer is naar verluidt met zware verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Er waren veel hulpdiensten aanwezig waaronder een traumaheli. De politie wil niets kwijt over de identiteit van het slachtoffer. Het onderzoek is in volle gang.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Laatste artikelen...

Alexander van Bruchem (l) en Hans van Amstel-Jonker.
ADVERTORIAL: Informatieve bijeenkomst over wilsbeschikking en levenseinde Algemeen
Kinderen op de brandweerauto van Pluk van de Petteflet.
Fiepdag op zaterdag 16 mei in Zaltbommel Algemeen
Afbeelding
Franciscusschool viert 50-jarig jubileum met feestweek Algemeen
Afbeelding
Zwaargewonde na frontale botsing tussen scooter en auto Algemeen
Het perceel aan de Nederhemertsekade waar het nieuwe schoolgebouw zou moeten komen.
Nog geen duidelijkheid over gymzaal Nederhemert Algemeen
Bram en Hanny Degeling.
Slot Loevestein opent nieuwe rolstoeltoegankelijke brug Algemeen
Aikibudo en Katori Shinto Ryu Agadir
Jishindo doet mee aan internationale uitwisseling in Marokko Sportnieuws
Afbeelding
Motorrijder gewond na botsing op A2 Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!