Deze week is hard gewerkt om het terrein op tijd af te krijgen. (foto: Levin den Boer)
Deze week is hard gewerkt om het terrein op tijd af te krijgen. (foto: Levin den Boer)

Evenemententerrein Zaltbommel krijgt vorm

Algemeen

ZALTBOMMEL – Het tijdelijke evenemententerrein bij de Witte Watertoren in Zaltbommel begint vorm te krijgen. Het carnavalsfeest, dat op vrijdag 9 februari losbarst, zal op die locatie plaats gaan vinden.

De gemeente Zaltbommel heeft dit terrein aangewezen als voorlopig terrein om evenementen te houden. Carnaval 2024 is het eerste feest dat er gevierd gaat worden, op Hemelvaartsdag volgt het rock’n’roll festival Lolliepop.

Schootsveld
Vorig jaar werden deze twee evenementen nog gehouden op het Schootsveld aan de Gisbert Schairtweg. Dat wordt om dit moment opnieuw ingericht en geschikt gemaakt voor wateropvang.

Petitie
Omwonenden van de Witte Watertoren (bewoners van de Waluwe en de Bomela) zijn niet blij met het tijdelijke evenemententerrein. Vorige week donderdag overhandigde een groep bewoners een petitie met daaronder een kleine tweehonderd handtekeningen aan burgemeester Pieter van Maaren.

De Wallepikkers
Vrijdag 9 februari is het eerste carnavalsevenement in de feesttent bij de watertoren, die door carnavalsvereniging de Wallepikkers is omgedoopt tot ‘Mispeltoren’. Het complete programma staat op www.de wallepikkers.nl

Afbeelding

Laatste artikelen...

Afbeelding
Opnieuw ongeval op kruising Steenweg - Krangstraat bij Bruchem Algemeen
Afbeelding
Gaslek nadat man gasleiding raakt met grondboor Algemeen
Afbeelding
Houten chalet gaat in vlammen op Algemeen
Team Rocking Horse in actie in Hongarije.
Truckpulling Team Rocking Horse sluit bijzonder weekend in Hongarije af met podiumplaats Sportnieuws
Frank Reinders.
Kunstrondje XXL in Zaltbommel komt er weer aan Algemeen
Vlnr. Ton Jansen, Gerard Rovers, Anton van Oers, Wilhelmien de Groot en Frits van Eeuwijk.
Alemse hengelsportvereniging De Alver viert zeventigjarig jubileum Algemeen
De viering vond plaats in de Muziektent op de Stadswallen.
Openluchtviering Zaltbommel weer goed bezocht Algemeen
Deen en zijn motor zullen tijdens de Bommelcross op 5 september aanwezig zijn.
Ammerzodenaar Deen (27) wil als eerste motorcrosser ‘Dakar’ uitrijden met één been (met foto’s) Sportnieuws

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!