Foto: Meesters Multimedia
Foto: Meesters Multimedia

70-jarige man uit Aalst overleden na ongeval in Hedikhuizen

Algemeen

AALST/HEDIKHUIZEN - Een man van 70 uit Aalst is in het ziekenhuis overleden aan zijn verwondingen nadat hij op maandagmiddag tegen een boom reed in Hedikhuizen. 


De brandweer moest de man uit zijn voertuig knippen. Voor de gewonde kwam een trauma-arts in een helikopter naar de Groenstraat. Het ongeluk gebeurde rond 17:00 uur nadat de auto van de weg raakte. Na de klap tegen de boom kwam de wagen tot stilstand op een naastliggende stoep. Van de auto was na de botsing weinig meer over.


De zwaargewonde man is met spoed naar het ziekenhuis gebracht waar hij later is overleden. Ook de trauma-arts reed in de ambulance mee. Hoe de auto van de weg kon raken, is vooralsnog niet duidelijk.

Laatste artikelen...

Afbeelding
Flinke ravage bij ongeval op kruising Steenweg/N322 Algemeen
Adembenemende stunts van Skating Donnerts.
Het circus komt weer naar Zaltbommel Algemeen
Het team Brandwijk Bommelerwaard Runners vorig jaar in de binnenstad van Zaltbommel.
Bommelerwaard weer op de route van Roparun: ‘Comité haalt alles uit de kast’ Sportnieuws
Afbeelding
Elfde keer ‘Beleef de Boerderij’ op Tweede Pinksterdag Algemeen
Afbeelding
Twee auto’s in sloot, bestuurder raakt gewond Algemeen
De locatiemanagers Tonny en Cindy werden toegesproken.
Gastenhuis Kerkdriel viert vijfjarig bestaan: ‘We maken van elke dag een feestje’ Algemeen
Op de eerste wandeldag zijn start en finish in de binnenstad van Zaltbommel. De andere drie dagen op het Mgr. Zwijsenplein in Kerkdriel.
Zevende editie Drielse Vierdaagse Algemeen
Afbeelding
Gaslekkage aan Rozenbogerd in Zaltbommel Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!