
Beide Bommelerwaardse trucks vallen in de prijzen (met foto’s)
AlgemeenBOMMELERWAARD - Allebei de Bommelerwaardse vrachtwagens die kans maakten op de titel ‘Mooiste truck van 2023’ zijn eerste geworden in hun categorie.
Dat bleek zondagmiddag tijdens de bekendmaking van de winnaars tijdens het Profile Truckstar Festival op het TT Circuit in Assen. Freddy Groeneveld uit Kerkwijk was met zijn Scania R590 van G.&J. van Leeuwen uit Bruchem genomineerd in de categorie Losgestort vervoer, terwijl de in Zuilichem woonachtige Edwin Pennings namens Pennings Transport genomineerd was in de categorie huif/gesloten vervoer.
Pennings’ Scania R450 uit bouwjaar 2016 was tevens de oudste truck die deelnam aan de gehele verkiezing. Naast de prijs voor mooiste truck in de categorie huif/gesloten vervoer won Pennings ook nog de zogeheten ‘poetsprijs’. Dat wil zeggen dat de Scania R450 de schoonste truck was van alle deelnemende vrachtwagens.
De algehele winst zat er voor de twee Bommelerwaardse genomineerden overigens niet in; die eer viel Arno Visch uit Doornspijk ten deel. Truckstar - het tijdschrift voor de transportwereld - organiseert de verkiezing van de Mooiste Truck van Nederland traditiegetrouw elk jaar.
Freddy Groeneveld bij zijn prijswinnende truck.












