Foto: aangeleverd
Foto: aangeleverd

Festival Lolliepop voor de eerste keer over twee dagen verspreid

Algemeen

ZALTBOMMEL - De achtste editie van het Lolliepop rock ‘n’ roll festival vindt op donderdag 18 mei plaats op het schootsveld in Zaltbommel. De ingang van het festivalterrein is aan de Gisbert Schairtweg, ter hoogte van de kruising met de Aakstraat.



Op het buitenpodium openen The Wieners XL het festival om 14:00 uur en later speelt daar Junior Marvel and his Texas Hi-Flyers. Op het grote podium in de tent treden aan; Roy P-Cat and the V8 Daddies, Dry Riverbed Trio, Tornado Beat en Misschief.


Amerikanen
Op het terrein zijn allerlei kraampjes te vinden met kleding, fifties accessoires, een rock and roll kapster, lekker eten en drinken. Gratis springkussen en schminken voor de kids. Er is voldoende ruimte voor oldtimers, oude Amerikanen zijn welkom.

Nieuw is de “The night before” Lolliepop. Op woensdagavond 17 mei vanaf 19:30 uur zorgt de rock and roll band Guy Pierson and his Rampage in de tent voor een feestje, gevolgd door de 9 koppige soul & funk show van Soulmania. Entree is beide dagen gratis.

Laatste artikelen...

Daniël van den Hoek.
Daniël van den Hoek neemt videoclip op in Zaltbommel Algemeen
Afbeelding
Mees uit Bruchem (8) is Nederlands kampioen BMX Sportnieuws
Anita Sørensen was tien jaar wethouder in de gemeente Maasdriel.
Erepenning voor oud-wethouder Sørensen Algemeen
Zowel de oude Rabobank (l) als De Poorterij worden in de toekomst waarschijnlijk gesloopt.
Zaltbommel gaat aan de slag met nieuw plan voor de Bossche Poort Algemeen
Antoon en Leny samen met burgemeester Marnix Bakermans.
Antoon en Leny zijn zestig jaar getrouwd Algemeen
Afbeelding
Brandweer schiet plezierjacht op de Maas bij Ammerzoden te hulp Algemeen
Afbeelding
Vrouw gewond bij ongeval in Aalst Algemeen
De bestuurder van de scooter hoefde niet naar het ziekenhuis.
Scooterrijder aangereden door automobilist Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!