Burgemeester van Maaren
Burgemeester van Maaren

Koninklijke Erepenning voor Brandweer Zaltbommel (met foto’s)

Algemeen

ZALTBOMMEL - Burgemeester Van Maaren reikte op zaterdagavond 5 november een Koninklijke Erepenning uit aan de Vereniging Vrijwillige brandweer Zaltbommel. Dit deed hij tijdens een feestelijke jubileumavond in de kazerne van de brandweer aan de Steenweg in Zaltbommel.

De Koninklijke Erepenning is een koninklijke onderscheiding voor (sport)verenigingen, stichtingen of instellingen. Het symboliseert het respect en de waardering die de Koning heeft voor bijzondere verdiensten. De Vereniging Vrijwillige brandweer Zaltbommel ontving deze Erepenning vanwege haar honderdjarig jubileum.


Verantwoordelijkheid
De ‘vereniging vrijwillige brandweer Zaltbommel’ is opgericht op 16 november 1921. Dit naar aanleiding van twee grote branden in de stad Zaltbommel, waarbij de bestrijding niet geheel vlekkeloos verliep. Het toenmalige gemeentebestuur vond dat het beter gestructureerd moest worden.


(Tekst loopt door onder de foto’s)

Staand: Joostjan Vissers (bestuurslid), Wim Blom (Secretaris), Albert Gerritse (bestuurslid),Sebastiaan van Gijn (bestuurslid). Zittend: Remco Jans(bestuurslid), Martin Schouten (Voorzitter)



Staand: Joostjan Vissers (bestuurslid), Wim Blom (Secretaris), Albert Gerritse (bestuurslid),Sebastiaan van Gijn (bestuurslid), Remco Jans(bestuurslid), burgemeester van Maaren. Zittend: Martin Schouten (Voorzitter)
Door de jaren heen zijn de verantwoordelijkheden van de vereniging diverse keren gewijzigd. Van volledige verantwoordelijkheid voor de organisatie tot wat het nu is: een actieve en maatschappelijk betrokken personeelsvereniging voor de brandweermensen van de post Zaltbommel.


De Vereniging Vrijwillige brandweer Zaltbommel vierde in 2021 haar honderdjarige jubileum. Hieraan is destijds nauwelijks aandacht geschonken vanwege de maatregelen rondom Covid-19. De vereniging heeft in 2022 een drukbezochte open dag gehouden en vierde op 5 november alsnog het uitgestelde jubileum.

Afbeelding
Afbeelding

Laatste artikelen...

Ondanks de hitte gaat het hooien gewoon door.
Stuurmanskunst op de dijk bij Gameren Algemeen
Nieuwe voorzitter Gerjo Engbers zet Karen de Kuijper in het zonnetje tijdens de verenigingsdag van HVB.
Karen de Kuijper benoemd tot erelid van Handbalvereniging Bommelerwaard Sportnieuws
Afbeelding
Vrachtwagenlading kurkmeel in brand in Hedel Algemeen
Een impressie van hoe de kerk eruit kan gaan zien.
Voormalige kerk Hedel in beeld als nieuwe plek voor huisartsen en apotheek Algemeen
Normaal gesproken is de milieustraat tot 16:30 uur open, vanwege de hitte sluit de milieustraat al om 14:00 uur.
Milieustraat eerder dicht vanwege de hitte Algemeen
Afbeelding
Drie Europese titels voor vechtsporters uit Nederhemert (met foto’s) Sportnieuws
Toine Nettenbreijers was drie jaar wethouder voor SSM.
Wethouder Toine Nettenbreijers (SSM) vertrekt noodgedwongen: ‘Het geeft een heel dubbel gevoel’ Algemeen
Geert Bok van de SGP (r) overhandigde in mei de profielschets aan commissaris van de Koning Daniël Wigboldus.
Ruim dertig reacties op vacature voor burgemeester van Zaltbommel Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!