
‘Festival-dorp’, foodtrucks en top-artiesten bij de Zandmeren
AlgemeenKERKDRIEL – Muziekfestivals ‘Delicious’ en ‘Zandmeren LIVE’ zijn op 2, 3 en 4 september terug aan de tropische Zandmeren voor een editie met meer dan vijftig artiesten en een recordaantal bezoekers. De organisatie verwacht een memorabele sfeer na twee jaar uitstel.
Vanwege de coronamaatregelen konden de grote festivals in september de afgelopen twee jaar niet doorgaan. Er werden eerder wel kleinere festivals georganiseerd voor maximaal 750 bezoekers en in 2020 volledig zittend.
Mart Hoogkamer
Nu is er dus weer een ouderwetse editie met een groot podium, verschillende area’s, compleet aangekleed festival-dorp, foodtrucks, terras, feestcafé en artiesten zoals Emma Heesters, Paul Elstak, John West, Mart Hoogkamer, Freddy Moreira en Outsiders.
Op vrijdagavond vindt de gloednieuwe ‘Full Moon Pré Party’ plaats, met een uniek thema en onder andere Paul Elstak, Maxx Lips, Kruzo en Childsplay. Zaterdag krijgt Delicious Festival ruim 3000 bezoekers uit meer dan 50 plaatsen, 25+ artiesten, 4 area’s en een mega vuurwerk eind-show.
Nederlandstalige lied
Tijdens Zandmeren LIVE op zondag staat het hoofdpodium in het teken van het Nederlandstalige lied. Op het tweede podium treedt zondag onder andere Rock & Roll-coverband The Green Monkeys op.
De organisatie heeft ruim een half jaar voorbereidingstijd in het festivalweekend gestoken. De opbouw gaat bijna van start en zal ruim tien dagen in beslag nemen. Alle area’s worden volledig overdekt zodat eventuele regenval geen probleem is.
Kaarten
De laatste kaarten voor vrijdag en zaterdag zijn verkrijgbaar via www.deliciousfestival.nl. Kaarten voor zondag zijn verkrijgbaar via www.zandmerenlive.nl.
De meeste kaarten zijn in 2020 en 2021 al verkocht en dit jaar geldig. Het volledige programma en alle informatie staan op de websites.












